Honda VFR 800 (1999)

Vlastník Braindamage
Vloženo 27.9.2009
Aktualizováno 30.10.2013

Vloženo: 25.04.2010, Uskutečněno: 24.04.2010, Stav tachometru: 69585 km, Zhlédnuto: 4x

Tak jsem to společně s Honzou dal trochu dohromady. Honza naštěstí umí vařit plasty, tak to svařil a pak už se jen kitovalo, brousilo, kitovalo, brousilo a pak lakovalo a výsledek je na fotkách. Nic extra, ale prozatim to stačí, než bude čas a peníze to dát do původního stavu. Na fotce je vidět, že jeden svar nevydržel mojí nadrženou montáž na mašinu, takže se bude muset udělat znova. To ze mně bude mít Honza radost...

• Prodej

Uz je to tak. Je pryc. Dalo by se rict, ze se vratila tam, odkud jsem si ji privezl. Ja ji koupil v Ostrave, ted nabrala smer Frydek-Mistek. Doufam, ze novemu majiteli bude delat alespon takovou radost, jako mne. Za celo

Typ: Prodej
    Vloženo: 02.04.2013
    Uskutečněno: 30.03.2013
  • Sundavání zadního kola

Tohle je spíš pro zajímavost, kdyby chtěl někdo kouknou na to, jak se sundavá kolu z jednostranný kyvky. Povolí se objímka vejfuku (v mym případě urve šroub) a tlumič se vytočí, aby šlo kolo sundat. A pak už je to jako u

Typ: Oprava
    Vloženo: 25.04.2010
    Uskutečněno: 25.04.2010
  • Crash test

Tak jsem VFR podrobil menšímu crash testu. Při dojíždění na křižovatku chvilka nepozornosti -> leknutí -> přední brzda -> podklouznutí předního kola -> ustlání si. Motorce naštěstí téměř nic není. Jen kapotáž snese troch

Typ: Havárie
    Vloženo: 23.04.2010