Yamaha YZF-R1 (2000)

Vlastník hnjupis
Vloženo 4.5.2009
Aktualizováno 16.4.2013

Vloženo: 23.04.2010, Uskutečněno: 05.02.2010, Zhlédnuto: 3x

Zavaření děr v plastech (předchozí majitel vyřezal díry na padáky na blbých místech a dorval přední blatníček tak, až plastové úchyty praskly). Odnesení plastů do lakovny (v lakovně broušení, kytování, stříkání základem na plasty, plničem, broušení, plnič, broušení, barva, polepy, lak). barvy, ředidla, tužidla Lankwitzer (s firmou konzultováno lakování ABS plastů).

• Kontrola hlavy a výměna oleje

Sundání hlavy z důvodů bublání kapaliny v expanzní nádržce na boku chladiče (výměna výčka nepomohla). Hlava po sundání změřena na rovinnost a poté stažena na CNC frézce o 0.05mm. Po stáhnutí 0.02 mm se objevily škrábane

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.04.2013
    Uskutečněno: 28.10.2012
  • GO

Tak jsem dokončil GO motoru. Na tachometru je po výměně budíků něco přes 55t a motorka začíná odznova svou pouť. Fotek mám stovky roztříděných na rozebírání, jednotlivé díly, skládání, materiál a vybavení, ale nemá cenu

Typ: Oprava
    Vloženo: 06.06.2012
    Uskutečněno: 06.06.2012
  • Výměna páček + odvzdušnění brzdy

V sobotu dopoledne jsem si dojel na poštu vyzvednout krátké, stavitelné, černé páčky od NeznaméhoScotera a pustil jsem se do montáže (tedy až navečer poté co jsem dorazil z Passau z Louise). Spojková páčka šla vyměnit v

Vloženo: 02.09.2010
    Uskutečněno: 28.08.2010