Husqvarna TE 610 (1999)

Vloženo 9.4.2010
Aktualizováno 10.4.2010

Vyjižďka na tři hrby

Vloženo: 14.04.2010, Uskutečněno: 14.04.2010, Zhlédnuto: 9x

Jen v rychlosti - vyjel jsem si na trať a neuvěřitelně mě to bavilo. To co s Dakarem byla onanie, tak mě teď baví a naopak:) Každopádně huska toho na trati snese docela dost. Vybral jsem si tam takový malý, ale rychlý kolečko (cca 600m) a kroužil jsem ho furt dokola. Když už mě to přestávalo bavit, tak jsem to otočil a kroužil v protisměru. Maximálně mě bavilo vychytávat a zlepšovat průjezd každým metrem toho kolečka. Samozřejmě jsem ho za ty dvě hodiny uměl nazpaměť a bylo skvělý pozorovat jak se zlepšuju a zrychluju, začínám skákat tam, kde jsem ze začátku jen tak hupsnul.. Ze začátku jsem v jedný zatáčce jel skoro krokem a ke konci dvouhodinovýho kroužení jsem tam přilít s roztočenou dvojkou, brzdy, smyk a zase plnej knedlik dvojce..Prostě paráda
Na fotkách je vidět jeden z hrbů okolo kterýho jsem kroužil, i moje vykroužená stopa. V detailu pak popisovaná zatáčka s kaluží.

• Je to LTčko!!

Tak jsem právě zjistil, že nemám motorku Husku TE 610, ale LT 610.Ten nápis na kyvce jsem bral jen jako nálepku o některého z 236 předchozích majitelů a navíc jsem netušil, že nějaký LTčko vůbec existuje. No každopádně s

Vloženo: 22.04.2010
    Uskutečněno: 22.04.2010