Yamaha XJ 600 (2003)

Vlastník dragonelle
Vloženo 1.4.2010
Aktualizováno 14.10.2010

Vloženo: 03.04.2010, Uskutečněno: 03.04.2010, Zhlédnuto: 7x

Tak dneska to byla jen tak projížďka na oťukání. Je znát, že už jsem dlouho neseděla Počasí klamalo, tak jsem si nevzala rukavice. JJ...to byla chyba, na konci jsem je měla jak rampouchy, docela se divím, že jsem dokázala zabrzdit. Ale stálo to za to. I když mi teda moje drahá polovička nezapomněla hned říct, že pokud chci stavět moto na přední kolo, tak jsem si měla koupit něco jiného Njn...stane se.
Trochu pobolívá zápěstí, ale je to jak na koni, chvíli to trvá, než si člověk vytlačí ta správná místa) Takže pro příště...rukavice.) Ale stejně je sradna, když se na vás vaše dítko kouká a křičí : mama..bzn bzn))

• ukončovačka

Tak už se blíží zase zima. Domluvili jsme se a udělali ukončovací jízdu. Jeli jsme někam do Plzně, a vzhedem k tomu, že se sešlo víc silničářů něž bublanin, tak se jelo docela svižně.Chudinka Diva měla chvílema co dělat

Vloženo: 14.10.2010
    Uskutečněno: 14.10.2010
  • tak nevím jestli odborný:-))

Konečně mám olej a filtr, takže provedena výměna (zlatý ručičky) a dotažení řetězu, kterej jsem jí taky pořád slibovala. Chudák pořád stojí v garáži u strejdy jen víkendy ji mám doma. ( je to jak rozvedený manželství:D )

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 21.08.2010
    Uskutečněno: 21.08.2010
  • trochu pomazlení:-)

Tak jsme si udělali další cestu na pročištění vejfuků a hlavy:-)) Vzali jsme s sebou kamaráda, tak nám chvilku trvalo než jsme se sjeli, ale už je to o.k.Po návratu jsem konečně ukecala mojí drahou polovičku aby zavolal

Vloženo: 21.08.2010
    Uskutečněno: 21.08.2010