BMW F 650 (1996)

Vloženo 12.3.2009
Aktualizováno 20.3.2013

první letošní najeté km

Vloženo: 27.03.2010, Uskutečněno: 21.03.2010, Zhlédnuto: 6x

Vysvitlo sluníčko a oschla silnice. Bylo už načase oprášit o dlouhé zimě svého miláčka a vyhnat pavouky z výfuku. Vyrazil jsem kousek od domova, protože zase takové teplo ještě nebylo. Najel jsem asi padesát kylometrů z toho asi kilometr po polních cestách, abych se dostal do přírody a vyzkoušel jízdu na sněhu. Že jsem udělal blbost jsem zjistil záhy když jsem zahrabal motorku až po zadní kyvku. Skoro půl hodiny jsem se trápil abych vytáhl svého dvoumetrákového miláčka ven. Nakonec jsem ji musel opatrně položit a na smyk ji dotáhnout na pevnou cestu. Steky jsem praštil přilbou až mi prasklo plexi. Z toho plyne poučení, abych se držel raději silnice a nemotal se v přírodě na motorce která na to není příliš stavěná.

• Prodej

Tak mi dnes Bávo odjelo někam do České Třebové. Musel jsem zamáčknout slzu asi z těch motorek v poslední době mi přirostla nejvíce k srci. Hdyby si jí byval nový majitel neodvezl ani bychs se nezlobil. Schválnšě jsem ji

Typ: Prodej
    Vloženo: 25.07.2010
    Uskutečněno: 25.07.2010
  • Dovolená 2010

Letošní dovolená byla krátká a hlavně bez manželky. S kamarádama jsme se rozhodli zůstat v čechách. Najezdil jsem zhruba tisíc km a navštívil jsem Vranovskou přehradu a jižní moravu spojenou s návštěvou vinných sklepů (a

Typ: Dovolená
    Vloženo: 16.07.2010
    Uskutečněno: 16.07.2010
  • Příprava na dovolenou

Tak jsem ho připravil na dovolenou, dostal nový olej svíčky a přídavný led blinkry tak mohu vyrazit.Tak mám najeto šedesát tisíc takže je motor v nejlepších letech co jsem se dočetl na fórech. Divil jsem se že oleje neub

Vloženo: 28.06.2010
    Uskutečněno: 28.06.2010