Honda SLR 650 (1998)

Vlastník Meritaton
Vloženo 21.2.2010
Aktualizováno 6.6.2010

Vloženo: 01.03.2010, Uskutečněno: 12.06.2009, Zhlédnuto: 6x

Lednický areál je kousek od Brna, pokud jedete na dovolenou směr Mikulov a podobně, určitě na něj natrefíte a byla by škoda, se nezajít podívat dovnitř. Minimálně jde o příjemnou procházku.
Před vstupem do areálu je obrovské parkoviště, pro motorky zdarma:) Vstup do areálu je také zdarma a zahrady by měly být otevřeny po celý den nonstop. Jinak je to s uzavřenýma expozicema, můžete si vybrat ze tří okruhů, které absolvovat (rozdílná cena a počet viděného) a ty končí podle roční doby v 16:00 nebo 17:00. My jsme do areálu dojeli později večer, takže jsme žádný okruh nestihli a šli se projít na vlastní pěst. Prošli jsme areál po stezce od vchodu k minaretu a zpět, jedna cesta byla cca 3 km, po rovince, kolem rybníků, mezi stromy...prostě relax. Areál je ale plný různě skrytých památek, mnohdy i velmi cenných. Proto spíše doporučuju odpočaté nohy, sebou nějaké pití (v areálu jsou občerstvení, ale jen z kraje) a hlavně minimálně čas od oběda, ne li celý den.

Pro přehled, co všechno můžete navštívit:http://www.lednicko-valticky-areal.cz/

Na okraj:) nejbližší bankomat je ukryt v průchodu na lednickém náměstí. Dovedou vás k němu šipky, na které narazíte minimálně při cestě z areálu.

• hrad Pernštejn

Info na a více fotek: http://www.turistika.cz/turisticke-cile/detail/hrad-pernstejn

Vloženo: 18.07.2010
    Uskutečněno: 29.06.2010
  • Namest, Dalesice

Popis na profilu uzivatele Dooger:)

Vloženo: 06.06.2010
    Uskutečněno: 05.06.2010
  • Kravaře

Kousek od Ostravy, město najdete bez problému, i když druhým rokem je nutná objížďka blízko Opavy. Tím ale dobrá navigace končí a doporučuju buď se spolehnout na domorodce, nebo se orientovat podle cedulí, co po městě js

Vloženo: 06.06.2010
    Uskutečněno: 15.05.2010