Ducati Monster 620 (2003)

Vlastník pipex
Vloženo 9.8.2009
Aktualizováno 28.9.2018

Vloženo: 08.10.2009, Uskutečněno: 08.10.2009, Stav tachometru: 31447 km, Zhlédnuto: 4x

Tak po dalších a dalšíh vyjížďkách (dodal bych foto, ale zatím to je jen a jen monstřík s helmama ), sem se rozhodl udělat zazimovací servis. Objednal jsem servis u jednoho odbornika z Dublinu - fa MotoPete, protože brněnské d-moto, sic jsem nezkoušel, má jistě horší přístup a podstatně vetší ceny bez záruky kvality a osobního přístupu, který je pro mě velmi důležitý. Se servisem jsem po dnešní projížďce hodně spokojen. Ducatka už mi netrhá švy na gatích když na 4ku nebo 5tku při asi 3tisicích otočím plynem. Nástup je uhlazenější a bez vetších vibrací, průběh výkonu tak pocitově příjemnější než předtím. Taky mi pan Peterka popisoval extrakombajnové vůle ventilů, rozhozené vstřiky a nesourodost válců, kdy jeden bušil víc druhej míň. Holt se kluci hádali a teď už se usmířili a předvádějí co v nich je! Takže paráda! Z jara nás ještě čeká nové ořemenění, možná řeťaz a přední destičky

• Nové gumy

Zdar lidi, po dlouhém čase opět něco napíšu. Mám nový gumy předek i zadek 120/60 a 160/60 obě od Dunlopu Roadsmarty. Výborný gumičky, zatím je mám asi 2 měsíce a oproti starým sjetým galuskám sem zpozoroval že nový sou

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 28.07.2010
    Uskutečněno: 08.06.2010
  • Motosalón 2010, Brno

Navštěva Motosalonu proběhla v duchu blížící se sezóny relativně bez větších psychických újmů a žalozpěvných ód na blížící se Jaro. Trochu mě rozladilo, že Ducati nebyla na programu. Nevím z jakého důvodu, ale je to pro

Vloženo: 15.03.2010
    Uskutečněno: 12.03.2010
  • Jeli sme na dovolenou, která bude trvat nejspíš celou zimu :-), destinace není nijak atraktivní. Dokonce by se dalo říci, že je nezávidění hodná. Pochmurné prostředí, bez přísunu světla a bez kontaktu s vozovkou...ano an

Typ: Dovolená
    Vloženo: 09.11.2009