Honda NSR 125R (1998)

Vlastník venci.112
Vloženo 3.7.2009
Aktualizováno 1.5.2011

Vloženo: 27.08.2009, Uskutečněno: 27.08.2009, Zhlédnuto: 1x

jendou po vyjizdce kdy me zastihl celkem prudkej dest a ja mel uz sjety gumy tzv(slicky) a v kazdy zatacce sem driftoval sem se rozhod koupit novy pneu vybral sem si nejlevnejsi co sem nasel vysli mi asi na necely 3000 obe (conti GO)ale na to co mi stali sou to uzasny pneu na ktery nemam ani jednu vyhadu ryche se ohrejou a v zatacce sedej jak pribyty a na mokru se mi netalo jeste ze by ujela a to sem sel i dost tvrde na brzdy vrele doporucuju vsem dvacitkarum

• nakresleni obrazu na predni blatnik

Delal sem ho asi tak 16 hodin.nejdriv sem udelal lehkej nakres abych se trefil na stred blatniku a pak sem modelarskejma barvama a slabounkym steteckem zacal kreslit,nejdriv sem udelal obrys lebky pak praporu,potom sem n

Vloženo: 28.01.2010
    Uskutečněno: 28.01.2010
  • sosnova 31.8.2009

posledni den prazdnin sme jeli na okruh v sosnovy jezdit ve 2:45 sem se sesli s kamosema ve slanym na parkovisti u lidlu a vyrazili sme smer ceska lipa.cesta utekla rychla kus od cesky lipy sme si dali pauzu n abenzine a

Typ: Sraz
    Vloženo: 03.09.2009
    Uskutečněno: 31.08.2009
  • koncovka vyfuku

to jednou po projizdce kdy mi znami rikali ze mam peknou masinu ale ze ten vyfuk by dned sundali me to uz nedalo a misto originalniho sem tam dal 100mm koncovku z lestenyho antikora

Vloženo: 27.08.2009
    Uskutečněno: 25.07.2009