BMW F 650 ST (1996)

Vlastník hemy
Vloženo 14.7.2009
Aktualizováno 3.3.2012

Vloženo: 19.08.2009, Uskutečněno: 15.08.2009, Zhlédnuto: 16x

Tak sem sy konečně našel čas a vyrazil sem na menší dovolenku.Konečně sem moh provětrat bawo trochu dál než u nás za kopec.Bratr (jinak Bandit650) nabídl že pojedeme na Pálavu do kempu Merkur a tak sme na tři dni vyrazily.Cesta byla v pohodě jelikož bratr tam cestu zná takže žádné bloudění jen jedna zastávka.Do kempu sme dorazily v podvečer tak sme postavyli stany a mazali sme se zmazat kemp je super ale trochu dražší no prostě sme tam prochlastali všechno co se dalo cesta spátky kousek po dálnici ale musím říct že výc sem si báwo užil na našich obyčejných komunikacích.Zakoupil sem postraní brašny takže nebylo problém kam uskladnit věci jen sem zjistil že by to chtělo pod ně aspon ramečky na kufry aby se neodíral lak jinak Báwo 100%.

bandit650 (2) napsal 16.07.2010 v 14:15

Nojo povedená akce,opakovačka.

• Tak konečně dorazily objednané držáky na kufry,tak sem se pustil do práce,montáž v poho jen tři šrouby na každé straně,kufry maj 21 litrů mě to stačí nelíbí se my na těhto motkách velké,teda pokud nejsou hliníkové,ale to

Vloženo: 28.11.2009
    Uskutečněno: 28.11.2009
  • Zřejmě poslední letošní vejlet s bratrem,počásko pěkné byli sme na Ždárskejch vrchách,už aby ta zima skončila zatím dokoupím pár doplňků nové kufry ten hlavní už mám :-) a držáky bočních + boční kufry,hegeš tašky (boční

Vloženo: 17.11.2009
    Uskutečněno: 14.11.2009
  • Tak sme s kolegy zasejc vyjeli na vejlet směr jižní čechy na Staňkov.Účinkující byli Honda Transalp.Yamaha XJR1300 a moje Báwo.Cesta super vyrazily sme v dopoledne v 11:00 směr Světlá n.s. dál Humpolec ,Pelhřimov,Jindřic

Vloženo: 31.08.2009
    Uskutečněno: 27.08.2009