Kawasaki Ninja 250R (2008)

Vlastník Veronica20
Vloženo 4.4.2009
Aktualizováno 8.6.2012

Vloženo: 07.08.2009, Uskutečněno: 06.08.2009, Stav tachometru: 3850 km, Zhlédnuto: 11x

Tak jsem se k tomu konečně dostala. od prázdnin bydlím skoro v Olomouci (skoro, protože žabka mě táhne většinou alespoň na víkend domů). A protože už na ní začala dtrandit i sestřička, byl trošku porblém si ji sem do Olmíka na chvíli dovézt a zkusit zase nové trasy na Moravě. Ale mise byla splněna a já jsem se konečně vydala se svou zelenou příšerkou do Olomouce. Dopropvod mi dělal tatka na své bramboře, s mamkou jako baťoh (ta celou cestu otravovala a chtěla si hledat nové cashky - geocashing). Vydali jsme se přes hory a přes Jeseníky a bylo to super..pěkně jsme holky prohnali a to tu ještě není všem dnům konec. V sobotu se chystám pro změnu zase směrem na Jeseníky..na Karlovu studánku, pokud mě tam kamarád navede...nikdy jsem tam ještě nebyla, tak se moc těším..a když poslouchám jak si kawička v garáži spokojeně píská, tak si myslím, že se těší stejně tak :o))Už jsem měla absťák...teplo bylo, ale čas nebyl..teď si to společně vynahradíme až se bude všechno zelenat.

• Jedna deštivá..

Po delší době jsem se tu zas objevila, tak i něco přihodím...Dnešní výlet na kawičce do českého ráje mě nemile překvapil opravdu vydatnou sprchou (ne že bych to nečekala, ale stejně..). Nepočítám se mezi staré motorkářs

Vloženo: 08.06.2012
    Uskutečněno: 08.06.2012
  • Tak se začínáme rozjíždět :o) Tachometr nabírá kilometry a já zkušenosti:o)) Za velikonoční víkend ujeto cca 250km..nic moc, ale na to, že jsem stihla nabarvit vejce, navštívit babičky a upéct beránky, to ještě de :o))

Vloženo: 12.04.2009
    Uskutečněno: 12.04.2009