SYM Symphony 50 (2010)

Aktualizováno 16.3.2012

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

WobRetnuh
WobRetnuh napsal 19.11.19 v 10:39 10b.

Pěkné cestopisy a super stroj Ať to dobře a co nejdéle jezdí

zrzzy
zrzzy napsal 13.07.12 v 23:29

Parádní cestopisy . Chtěl bych tohle taky zdolat na svojí 125. A velký obdiv za výdrž za řidítkama . Když jsem jel takhle jednou taky 11 hodin v kuse (Orlický, Jizerský a Krkonoše) a měl jsem taky akorát jeden loupák a třetinku limonády. Ke konci se mi dělaly mžitky před očima a jízda byla opravdu nebezpečná , obzvláště rovné úseky silnice . Na 50 to musí být určitě ještě o chlup horší. Jen tak dál chlape. . Třeba jednou: Na 50ccm kolem světa.

Kuprt60
Kuprt60 napsal 13.07.12 v 19:08

Odemně to máš jasně za 10 bodů, nádherný počtení, já se vrátil k motorce po 40ti letech, nemám sice skůtra, ale stejně bych si asi netroufl vyrazit takhle sám na cesty prostě jsi borec - a hlavně hodně zdraví a mnoho km bez problémů a nehod!!

jneuro
jneuro napsal 18.04.12 v 07:46

Máš to za deset. Z vlastní zkušenosti, kdy jsem z hecu dal po revoluci do kupy mustanga, vím, co toje. Jen ty plechovkáři si nějak víc na malorážku dovolej. Přeju hodně km, a kup tu 125, na kopce určitě dobrý. I ta spotřeba bude podobná.

jetofuk
jetofuk napsal 26.03.12 v 09:57

Martin.Eden
Martin.Eden napsal 18.03.12 v 09:59

Díky. Tak trošku toho bylo na mě moc.

GSXJarda
GSXJarda napsal 17.03.12 v 21:31

jsem rád,že jsi se vrátil
rád si zas přečtu tvoje maloobjemový cestopisy

Martin.Eden
Martin.Eden napsal 16.03.12 v 09:48

Díky skodováku.

skodovak
skodovak napsal 15.03.12 v 20:00

Zdravim, odemně máš 10b, protože si myslím, že si je zasloužíš. Vím co je to cestovat na 50ccm motorce, a málokdo to zvládne. Je to o úplně něčem jiném než na silné motorce, a má to hodně do sebe, člověk toho hodně vidí. Máš můj obdiv!! Držím palce, ať zdravíčko slouží co nejlíp, a ať najezdíš ještě několik desítek tisíc kilometrů bez problémů. Napiš pak další cestopisy, velice dobře se mi čtou