Suzuki XF 650 Freewind (1999)

Vlastník DaveV
Vloženo 23.12.2011
Aktualizováno 26.8.2012

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 13 záznamů

istonbike
istonbike napsal 01.01.12 v 20:11

Pěkně sis nadělil pod stromeček...Volný Vítr je super jednobuch ideální na pohodové ježdění dávám 10b s přáním krátké zimy a jen super kilometrů v sedle i stupačkách do sezóny 2012

honza511
honza511 napsal 01.01.12 v 19:33

přeji hodně km v nové sezoně.vypadá moc pěkně.tak jen kolama na zemi užívej si jí dosytosti

DaveV napsal 01.01.12 v 12:17

Zdarec, jo koupil jsem ji uzavřenou. Ono to budeš mět trocha problém. Buď dáš nějakou obálku a napíšou ti do TP 25Kw :D, nebo ji budeš muset dát uzavřít. Cena se pohybuje od 7tis a po 20tis. Já se na to ptal a na Freewinda je to okolo 8tis. Vyměněj ti tak jehly a šoupátka v karbcu. Nechápu proč je to tak drahý... :D
Jestli něco budeš potřebovat, klidně se ptej!! :D

-Luke-
-Luke- napsal 28.12.11 v 22:37

zdarec, taky mě je 17 let ale jelikož má moje Freewind 35 KW nemůžu na ni jezdit.koupil jsem ji v září ale nic moc o ní nevím.
Jak to máš ty ? máš ji sníženou na 25 kw ?

Prosím, potřebuju nějaký info
Dík moc

DaveV napsal 25.12.11 v 16:19

Díky! ;) Jestli už budu mít papíry hotový, tak na zahajovačku rád přijedu. Dneska jsem byl zase v garáži.. :D Je to utrpení čekat..

Dzgofmann: Díky, určitě s na fórum přidám. Už jsem si tam něco načetl před koupí. :) Kdyby něco, určitě se rád ozvu a nechám si poradit. ;)

H4nz
H4nz napsal 24.12.11 v 23:32

Kurňa to je bajk...taky sme o něm uvažovali...akorát sem to četl na O.B.F. a mrknu sem a hned aji tady přidané...tak přeju hodně km do nové sezóny...bez nehod, poruch a krátkou zimu...třeba se někdy potkáme na zahajovačce, nebo motosrazu v okolí... 10B

Dzgofmann
Dzgofmann napsal 24.12.11 v 17:35

Tak přeju hodne km do novy sezony Ja si svoji taky koupil před zimou - je to utrpení :D ješte na jaře papiry a vyjedu ... Pridej se na stranky http://www.freewind.cz/forum/index.php a mužem dát nejakou vyjížďku, taky pořádáme srazy freewindů min 3krat do roka je to super parta lidí... kdybys neco potřeboval, ozvi se zatim cus

Jarda-Bekr
Jarda-Bekr napsal 24.12.11 v 13:42

Tomu říkám vánoce! Tak ať slouží! 10b.

yuri13
yuri13 napsal 24.12.11 v 12:09

Pěkný stroj.. Černá mu taky sekne..;) Tak hodně km bez nehody a ať se s Freewem dobře sžiješ!

DaveV napsal 24.12.11 v 11:41

Děkuju za pochvaly! ;) S tím dárkem to je tak napůl, co sem si půjčil, musím vrátit.. :D Ale jinak jo, radost největší!!
Lorus: Zatím žádný zkušenosti, ale jestli seš větší postavy, máš rád endura, tak je to dobrý. Přijatelný jak cenou, tak údržbou, tak spotřebou. (info od majitele :))

lorus
lorus napsal 24.12.11 v 09:50

Ať slouží!!! Taky ji mám v hledáčku, zvažuju jestli ji mám koupit...

COMPANY
COMPANY napsal 23.12.11 v 23:14