Yamaha YZF 1000R Thunderace (1998)

Vlastník Fouňa
Vloženo 21.11.2011
Aktualizováno 5.3.2012

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 15 záznamů

tommas206
tommas206 napsal 21.02.12 v 17:15

Mě se moc libi, a tak sem si ji taky koupil.

Fouňa napsal 04.02.12 v 08:59

Dne 3.2. 2012 změnila majitele, takže momentalně zase bez motorky . . .

baruš20
baruš20 napsal 09.12.11 v 07:48

Další Darth Vader (to podle toho předku). Nevim co všichni máte, já bych jen vyleštila svody a poladila lauf. Jinak v hromadě moto-sraček co některý lidi na silnicích předváděj mi tohle přijde jako vcelku normální stavba. No a mezi námi- ať si každej jezdí na čem chce

Verotom
Verotom napsal 03.12.11 v 22:33

Ale jo máš pravdu ,každej má jinej vkus ,přes zimu jí trošku pošmajchluj a hoď to sem rád se mrknu..

Fouňa napsal 23.11.11 v 08:50

To Jandys- díky, aspoň někdo kdo se nejdřív informuje a potom posuzuje. Je mi jasný, že to co frčelo v roce 06 a bylo pro mnohé masakrem tak je ted jakoby spíš nedodělek a vzhledem k tomu, že makám kolem motorek tak se nemusí nikdo bát, že by můj stroj zůstal tak jak je Jenom mně trošku zarazilo, že si sem dá člověk motorku aby byl v jakési soudržnosti s motonárodem a ani se nenaděje a má tady mega záporných reakci.. Přece nebudu někomu vychvalovat sériovou mašinu že nej mazel a podobně, já spíš obdivem ohodnotím kreativitu úpravy, nebo jestli to má hlavu a patu. V kategorii thunder ace nejsem sám, kdo má oholenej stroj a podle mně (nikomu tento názor nenutím) je lepší alespoň nějak mít vystreetováno, než sundat podsedlovej plast a nechat rám, nebo nechat podsedlák v sérii a dopředu najebat 2 nějaky prašívý čočky.. Ale to už je každýho věc. Jinak díky za reakce

-Jandys-
-Jandys- napsal 22.11.11 v 19:41

Každý koupí to na co má,pokud si takto koupil a doladil tak dejme tomu,mě se to dílko líbí,mám změny i radikální rád,jen by to chtělo ještě trochu dopilovat k dokonalosti,tím myslím dopilovat sladěnost dílu a detailů,jinak dobrý

Fouňa napsal 22.11.11 v 10:12

Do profilu jsem Vám napsal bližší info k mojí motorce, takže kdo komentoval, tak ať si přečte a nikdo to neberte špatně

Verotom
Verotom napsal 21.11.11 v 23:04

To jsi teda tomu dal, taková mašina a takhle jí doplácat..ja to děs..

Trinnlee
Trinnlee napsal 21.11.11 v 20:25

thunder je super v serii, ale chlape takhle sprasit jinak krasnou motorku je skoro skoda. a jestli jsi ji koupil borenou chápu že jsi delal street ale pokud nevíš jak na to tak přístě už borenou nekupuj nebo si s tim dej víc práce...tohle přece není až tak o penězích... sorry ale za mě teda -10b

jeducomužu
jeducomužu napsal 21.11.11 v 18:37

noooo nevím

Malus-Animus
Malus-Animus napsal 21.11.11 v 18:21

velmi smutný příběh jinak krásného Thundera.

MartinXL650V
MartinXL650V napsal 21.11.11 v 17:50

no, co už taky dělat s nabouranou motorkou... nebo to je přestavba z lásky ke street stylu rovnou pro bazar ?
...jo a toho STK komisaře, kterej na tohle dal štempl bych chtěl vidět, tem by si měl jít totiž rovnou sednout...

TheFrida
TheFrida napsal 21.11.11 v 15:50

Ten výfuk ála praseší rypák je děs Ale práci to určitě dalo, i tak obdivuju

SLUGI
SLUGI napsal 21.11.11 v 15:13

... napřed ji dáš do bazaru a pak teprv zaregistruješ?

Jarda-Bekr
Jarda-Bekr napsal 21.11.11 v 14:48

To se mi líbí Odlišit se od tuctové série tím že tomu dám nejkomerčnější kabát co jde