KTM 525 SX (2003)

mmiirreeqq napsal 06.02.16 v 07:42

trening Benátky nad Jizerou

mmiirreeqq
mmiirreeqq napsal 06.02.16 v 07:25

Po 5ti letech společných zážitků a nesčetněkrát nečekaných překvapení v terénu na ni NEDÁM DOPUSTIT!
V roce 2014 jsem nechal udělat GO motoru ( vlezl jsem se do 60tis , + několikrát výměny spotřebních věcí ( všechny ložiska,vodítka, řetězové sady,GO vidlí a centralu atd..) Je to srdcovka a zaslouží si udržovat ji v top stavu i kondici, vrací se to zážitky z jízdy
Na skákání je docela těžká, ale to proč jsem si ji kupoval, to je brutální zrychlení, kdykoliv a kdekoliv si vzpomenu, nejlepší je odhad tečny v zatáčce, prásknout, ať klidně i nechci, se z náklonu srovná, hopne na zadní a vypálí velice ochotně kupředu.
Dokáže být i hodná, jak říkám, a to platí u všech motorek, kolik ji naložíš, tolik pojede, a může být jakkoliv silná.
První svezení roku 2016 - v prvních dnech - 1,2,3 po zadním(je 4kvalt), nevim - asi přes zimu odpočatá a nadrbaná.
Po dojetí jsem měl nafouklé a ztvrdlé předloktí a pálelo mě v obou loktech - takže maximálně spokojenej - má stále to svoje kouzlo. Je sice starší oproti těm dnešním fěšandám, ale je to stále kladivo co neodpouští.
Na nic si nehraju, ale je pro fyzicky zdatnější jedince - velice rychle utahá.