Suzuki GSX-R 750 (1991)

Aktualizováno 6.6.2003

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

Rebel83
Rebel83 napsal 01.12.12 v 06:51 10b.

Moc pěknej stroj

napsal 15.07.05 v 11:45

No nevim co si mam myslet o GSXR. Mam taky 91.A moc dlouho mi ten motor nevydrzel. Go motoru me stala 35000kc.A porat to nejak hapruje.Je to muj mazel,ale ty prachy v tom.Kazdopadne tech 50000kc je spatny vtip Petriku...

napsal 31.07.03 v 10:49

ou soráč Petře mi to ulítlo žádnej Martin

napsal 31.07.03 v 10:47

Zdravím no tak te příspěvek jistého Petra mě opravdu rozesmál mám taky gsxr 750 z roku 1991 vymazlenou a pečlivě udržovanou bez sebemenší spotřeby oleje a rozhodně bych ji z ruky nedal pod 90 000 kč,tyhle motory byly nejlepší co se týče výdrže,když se podívám na nynější mašiny po 50 000 najetých km a jejich motory mají opotřebení jako prase chce se mi z toho brečet-),opravdu nic proti Martine ale opravdu do toho nevidíš!!!!!!!!§

napsal 31.07.03 v 10:47

napsal 31.07.03 v 10:46

napsal 21.07.03 v 23:44

Zdarec! Bez urážky ale po tom co jsi tu napsal, budeš asi trochu mimo hru Ty.
Nevim jak máš blízko (nebo daleko)k motorkám ale koukni někdy do ČMN do inzerce, jak si stojí GSX-Ra,(inv.19 kč tě nezabije). Pořídil jsem jí před rokem za 90 000kč,a po mojimzimním zásahu je půlka mašiny nová a jsem na nějakejch 125 000kč(vejfuk,panc.hadice, řetězovka,brzdy,atd.,atd.) Ted mám natočeno 49 000km a co sem do ní nalil MILI-TEC nedolil sem ani decku oleje. Jinak za 50 000kč střelil letos z jara kámoš GSX-R 400 z 87 roku! Aktuelní cena by byla okolo 90 ti ale nadělit jí někomu takhle vymazlenou a ještě přitom narazit na Tobě podobný lidi,jí zatim nechávám doma . A ještě by mě zajímalo z jakýho kraje si , kdyby třeba přece jen došlo na to TL -ko u vás by muselo bejt tak do stovky )))))

napsal 20.07.03 v 14:38

Je to supr mašina vypadá opravdu dost gut, ALE ten rok kdy byla stvořena
je jak musíš uznat už docela mimo hru :(
Nevím dvanáct let je dvanáct let najeto už hrubo přes 60 000 a co má za ty roky už za sebou o tom rači pomlčíme
Nevím, ale pokud nebude cena kolem 50 000,- tak jí těžko prodáš a to myslím jako normálně myslící člověk.
Mohl by jsi prosím nahodit do komentáře nějakou cenu ?
Mám pár známejch co by možná za Tvojí mášu nějakej ten peníz pustili.
Hojas a hodně štěstí při prodeji.
Je krasná to se jí nedá upřít !