KTM EXC 530 R (2009)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 13 záznamů

Animals21
Animals21 napsal 07.08.18 v 13:55

Narazil jsem na tvuj profil, chci ti sem napsat - ty voe, tys toho taky měl kotel ... a koukám, že poslední koment je ode mě až budu chtít jednou silnici fakt úplně vyhraněnou, něco takovýho si rád pořídím, moc pěkný

Animals21
Animals21 napsal 11.04.17 v 12:21 10b.

Děsivá hračka

RoadEnduroTeam napsal 30.08.15 v 23:01

fallen: mně to bylo jasný, že to nebude jen tak :D mě neodrádíš, já bych to chtěl jen zkusit a mít stejný zážitek jako ty. Mistr ze mě už nebude :D už jsem to na stránkách prolejzal, ale uplně nevím do které třídy spadám. Ale s tou jednodílnou kombou si mi nepotěšil, nechce se mi jí kupovat pro jeden závod. Předepsanou normu snad moje helma splnuje. Slidery do os mám, akorát na stupačky nemám ponětí jak vypadají :D a záchytnou nádobu budu muset někde okoukat. Světlo sundat nebude problém.

Děkuji za informace :)

fallen napsal 25.08.15 v 09:49

RET: Čoveče tak jsem to jel a všechno špatně Tohle je jiná liga.. na předposledního jsem na kolo ztrácel 2 vteřiny, na prvního osum... ale jako super zážitek, ale tam fakt o enduro nezavadíš, natož pískací husaberg ) Ale nebudu tě odrazovat, takže potřebuješ: jednorázovou licenci na autoklubu ČR, žádost je na supermotocz.cz, tu ti potvrdí doktor, cena za jednorázovou je 400 Kč, nebo celoroční asi 1000 Kč. Pak vyplnit přihlášku buď zase online na supermotocz.cz nebo byl formulář i na stránkách Písku. Pak potřebuješ JEDNODÍLNOU kombi a helmu splňující předepsaný normy. Pak slidery do os a na stupačky a celý to zadrátovat a záchytnou nádobku. A čísla. Já měl přední světlo pryč, nevím jestli by tě s tím pustili. No a pak gáááz.

RoadEnduroTeam
RoadEnduroTeam napsal 23.08.15 v 14:38 10b.

Já si to právě myslel. Takže co teda vlastně potřebuju? Někde se zaregistruju, udělám si licenci na závod a můžu vyrazit? je něco speciálního co bych měl mít? Ať už na motorce nebo na mě? Kombinéza je základ. Gumy bych asi měl normální, ale to než se to ohřeje, tak budu o kolo pozadu :D

fallen napsal 19.08.15 v 12:43

Je to blbý, závody pro amatéry prostě nejsou. Pokusy tu byly, ale oni nejsou ani tratě pořádně..
Nahříváky, no když budeš mít normální gumy, tak se to asi dá i bez, ale já kupuju jetý sliky a ty už to potřebujou.

RoadEnduroTeam napsal 17.08.15 v 08:18

fallen: nene neznáme tak z toho co jsi vypsal, tak mám jen motorku,fanynku a čísla:D na závody bez nahříváků, to asi nená ani cenu vid? jestli nění kategorie"žebrácí" kde by je neměl nikdo? Já plánuju až na příští rok si to zkusit, myslím, že mi to bude bavit Do písku se jedu možná kouknout, ale až pojedu , tak jedině na Husabergovi 550. jestli je pro to kategorie teda a určitě mě nepřehlídneš, já budu ten, co se bude klouzat po zadku

Cruzz
Cruzz napsal 17.08.15 v 06:27 10b.

bomba!

fallen napsal 13.08.15 v 11:29

RET: My se známe nebo ne? Závod obnáší tvrdou dřinu, spoustu peněz, chlast a chlebíčky nee? Já nevím, licenci mám, přihlášku mám, číslo nalepím, motorku nějak s dopomocí zadrátkuju, slidery mám, sliky mám, nahříváky mám, energiťák pro sponzory mám, toitoiku nemám , oleje mám, mokrý gumy nemám, fanynku mám, tak nějak to dopadne. Jedeš teď písek S2? Na čem? Abych tě pustil před sebe

Ostatní: Díky moc, povedla se.

K660S
K660S napsal 13.08.15 v 10:22 10b.

pecka

RoadEnduroTeam napsal 12.08.15 v 22:10

Koukám, že sen máme stejný! Víš co všechno amaterský závody obnáší? Moc informací jsem o tom nenašel. PS: Doufám, že na závodech ti to natřu

RET.

Machy07
Machy07 napsal 12.08.15 v 21:31 10b.

Top

Barney
Barney napsal 10.08.15 v 21:14 10b.

Tak to je pecka! Ať dělá radost.