Suzuki GSX-R 750 (2004)

Vlastník chowys99
Vloženo 23.6.2013
Aktualizováno 23.6.2013

Zabavna motorka ktora podrzi na ceste so svojim skvelym podvozkom. Idealny stred medzi tocivou 600vkou a zbytocnym litrom ktory ajstak len tazko niekedy vyuzijem.

První dojmy - Motorka sa skvelo ovlada oproti kawasaki Z750 ktoru som vlastnil je tam citelny rozdiel v podvozku. Motorka nema ziadne hluche miesto taha linearne od zaberu az po obmedzovac bez prepadov. Presna rychla lahka na ovladanie.

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodne pre niekoho kto by chcel cestnu motorku a rozhdouje sa medzi 600 a 1000 je to idealny stred s vahou 600vky a vykonom bliziacim sa k 1000. Rozmermi je vhodna aj pre mensie postavy mam 175cm a som v pohode. Vykonu ma dost takze treba opatrne taktiez brzdy su na jednicku s pancierovymi hadicami este o stupen dalej.

Doplňky na motorce - Na motorke su padaky vlastnej vyroby podla nakresu rutan, prepakovanie valter moto, silikonove rukovate harris, led zadne svetlo s integrovanymi blinkrami, pancierove hadice vpredu aj vzadu, struny ohlins v tlmicoch, ladeny vyfuk GPR este upraveny mnou :), led predne blinkre

Chcel som nahaca z vykonom supersportu. A tato mi idealne padla do rany navyse za priaznivu cenu aj ked s kopou roboty okolo ale som spokojny.
Jazda na motorke je parada. Podvozok nieje ani prehnane tvrdy ani makky. Na hrbolatej ceste sa s tym da pojazdit ale lepsie sa citi na hladkom asfalte, coho je na nasich cestach ale malo takze treba hladat. Podvozok je bez vyhrad ideal na denne jazdenie aj na palbu aj na blbnutie. Spolujazdec ma celkom dost meista aj ked som sa tam este neviezol myslim ze urcite viac placu ako pri modernych 600, a 1000.
Ulozny priestor je na naradie lekarnicku a nejake drobnosti. Asi posledna GSX-R ka pri kotrej nato este mysleli a pod sedadlo sa da este nieco schovat. Servis som zatial riesil len klasicky, olej, brzdove platnicky a podobne veci. Zatial jazdim bez poruchy a dufam ze este dlho budem. Jedine co bolo bol praskly semering na prednej vidle ale to bol dosledok ucenia sa po zadnom. Motorka by urcite zvladla aj cestovanie, neviem ako s kapotami ale po uprave na street je to skoro idealny cestovny stroj. Na 6tke sa da ist aj 50 aj 150 a vlastne skoro uz od volnobehu az po obmedzovac spotreba je tiez priazniva pri rozumnej jazde na nadrz 250km - 300km ale to ozaj 50-90 a nic viac a to sa neda :D

Crunch
Crunch napsal 24.06.13 v 08:04 10b.

Krásná streetová mašina, jde vidět, že sis s ní vyhrál a ještě hodně vyhraješ a užiješ, tak ať to jezdí... Jinak nejlepší doplněk je ta nálepka - "I Love Porno..." ...

Machy07
Machy07 napsal 23.06.13 v 18:32 10b.

Pěkný streetek