Harley Davidson XL 1200L Low (2007)

Vlastník šéfíček
Vloženo 6.11.2011
Aktualizováno 12.7.2021

Po roce jízd na Viragu 535 jsem se rozhodl pro razantni změnu a přesedl jsem na Harley-Davidson XL 1200 Sportster LOW od 1 majitele, rok výroby 2007 v plné výbavě s mnoha značkovými doplňky.

První dojmy - Byl jsem překvapen silou a "zátahem" motocyklu. Nejde o max.rychlost, ale o tah při předjíždění a v kopci. Není prakticky rozdíl při jízdě solo nebo s batůžkem. Dobře sedí i v zatáčkách. Jen odpérování je tvrdší. Charakteristické chvění motoru však patřé k této značce motocyklu...

Virago 535 i když to byla na zaučení výborná motorka, tak po roce jsem ji vyměnil. Chtěl jsem zkusit něco silnějšího. Určitě jsem jen věděl, že chci choppera, ale jakou značku a typ mně bylo celkem jedno. Od dětí jsem však k svátku dostal motorkářskou vlajku HD a tím to začalo. K vlajce jsem potřeboval motorku stejné značky. V Praze jsem takovou našel a ta mě na první pohled natolik zaujala, že jsem si ji koupil. Je pružná, pohodlná, dobře ovladatelná a i zatím její celkovou hmotnost zvládám. Má servisní knížku, byla pravidelně udržována a předána na novém obutí s novými olej.náplněmi i filtry a brzdovými destičkami. Součástí byly rezetvní originální výfuky, přední i zadní péra a jednosedadlo. Je perfektní a splnil jem si svůj sen.Do zazimování jsem pohodově najel 600 km. Nyní je na nůžkovém heveru zazimovaná a čekáme na jaro.
Počasí začalo přát a tak se v březnu 2012 už podařilo vyjet. I zájemci o vyjížďky se hlásí.

STRESOR
STRESOR napsal 22.03.18 v 17:11 10b.

Pěkná potvůrka a jde ti k barvě očí Tak užívej a hodně pohodových kilometrů

alca7019
alca7019 napsal 29.09.15 v 21:30 10b.

Pěkný kousek a vymazlený, dávám plný počet a přeji ještě hooodně pohodových km

valasek
valasek napsal 04.12.13 v 08:45 10b.

No pěkná! i když můj šálek kávy to tedy není. Takže ta 10 je hlaně za tu Winchesterovku, to se mi fakt líbilo Ať Ti HD hodně dlouho a dobře slouží

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 20.07.13 v 20:32 10b.

nádhernej Harley gratulejšn

Michaelhd
Michaelhd napsal 26.02.13 v 12:06 10b.

1/ Je opravdu moc pěkný 2/ Tato značka ode mne nemůže dostat jiné ohodnocení. Krásnou sezonu a hodně pohodových kilometrů.