Honda CBF 600N (2008)

Vlastník PetkaS
Vloženo 15.8.2010
Aktualizováno 15.8.2010

Po přesednutí ze 125ccm velice příjemná změna, sice zatím uzavřená na 25kW, ovšem plán otevření na plný víkon je jasný

Zkušeností spolu zatím moc nemáme, protože motorku mám krátce. Doufám že s ní nasbírám spoustu ujetých kilometrů bez problémů a nehod.
Jinak zatím si nemůžu stěžovat na nic, co se týče konstrukčních a jízdních vlastností tohoto stroje.

PetkaS
PetkaS napsal 23.02.11 v 17:14

Děkuju všem za hezké komentáře
Stalker: Určo už musíme vyjet a projet tu naši milovanou Dubaj pohromadě

Dusan76
Dusan76 napsal 29.09.10 v 18:49

Cus, mam to same, taky 25kW v papirech a s ABS, ale musim te upozornit ze otevreni vykonu neni jednoducha zalezitost, me to stalo cca 15 tis Kc. Citalo to novou jednotku, sadu difuzoru, a dva nove ciste klice, a pak to vsechno nechat v servise namontovat a sparovat.

stalker
stalker napsal 20.09.10 v 10:32

čaues Peto,musíme jěště letos vyrazit,ja už mám také tu svoji Geishu v cajk,tak dáme jizdu,kafčo,hodíme řeč.Pamatuješ,jak jsem tenkrát,ještě na NSRku vozil toho kámoše?Tak taky začal s moto a letos pořídil GSXR 750 K1,už jsem mu to projížděl,zajímavé.Kolik pak máš nalítáné ?Jak jsi spokojen ?

Leňa
Leňa napsal 15.08.10 v 19:48

fakt kráska, 10b a přeju mnoho km v pohodě a bez nehod

istonbike
istonbike napsal 15.08.10 v 13:37

Super nahaté CetbéeFko v parádní červené barvičce...prostě klasická,univerzální a velice přívětivá máša a což teprve až jí otevřeš za 10b s přáním vřdy plné nádrže a tisíců spokojených kiláků v sedle