Suzuki GSX-R 750 (1998)

Vlastník Bludevil
Vloženo 7.12.2008
Aktualizováno 15.3.2010

Tak srad už jen býval v nádherném stavu. Ale opravuju. Racing plexi, titanový laďák, pancéřky, nyní nově přibyla přední radiální brzdová pumpa 19x20 od Bremba. A první dojmy jsou naprosto vynikající!

Překvapilo mě že ty šestipístky vpředu opravdu nebrzdí nijak radikálně, a to jsou s pancéřovýma hadicema, uvidím, zkusím ještě zalaborovat se směsí destiček.

aktualizace: jak je výše zmíněno, dal jsem radiální pumpu od Bremba a to bylo to, co ty brzdy potřebovaly. Takže chyba u tehle gsx-r není v brzdičích, ale v nevyhovující pumpě.

Jinak motorově výborný stroj, i když možná dopředu dám o zub menší pastorek, aby byla živější v nižších rychlostech, top-speed je u ní skoro stejně nevyužitelný. Jina výtečnou věcí na sradovi je jeho podsedlový prostor, to je spíš malý kufr, tam bachratá záď má něco do sebe...

aktualizace: pastorek je osazený a motorka je jak pokropená živou vodou. Silně doporučuju danou úpravu!

Jak jsem napsal, srad už teď jen BYL v nádherném stavu. Ke konci května jsem přehlíd blbě označenou zatáčku, následoval skok skoro ze dvou metrů na asfalt a motorka to taky odnesla. Ukázal se jako velice odolnej, celý dopadn byl tak tvrdý a pod blbým úhlem, že přední ráfek byl na vyhození. Ale vidlice to vydržela zcela netknutá!! Jen to k tomu vyrachtalo ložisko řízení, bude výměna. Takže škody: ráfek v tahu, boční kapotáž podřená a maličko nalomená (padák udělal zázraky, taky ho to vyhlo úplně do strany, ještě že neutrh kus bloku, ve kterým je přišroubovanej, proto už nikdy duralové padáky, jen silon!!!)

K tomu plexi zcela na kusy, rozlámaná maska, úchyty světlometu na kusy, promáčklá nádrž,no radost. Ale teď už je zas skoro komplet, jen chybí dotmelit bok a vyklepat a nalakovat nádrž.

Jinak jsem měl tu čest narazit na klasickou bolest těhle motorů a to rozvoďák. Ten napínák je skutečně zcela na dvě věci. Ale jen jeho seřízení to spravilo.

Protest
Protest napsal 17.12.13 v 18:12

SRAD se mi vždycky líbil ať se opravy vydaří hodně zdaru

oioi01
oioi01 napsal 05.10.13 v 01:13

Pěkná..
Ty brzdy jsou fakt jako z gumy... snad to taky nějak poladím...

baruš20
baruš20 napsal 06.09.11 v 11:39

Luxus na dvouch kolech 10b.

Mario3
Mario3 napsal 01.08.10 v 12:12