Suzuki GSX-R 750 (1985)

Vlastník Heršpitz
Vloženo 21.4.2008
Aktualizováno 15.11.2011

Originální stav, poctivých 53tis.km a 98 koníků na zadním kole. Nestydí se ani 230km/h. Na ty roky super máša a na papírech v tomhle stavu nejspíš jediná v ČR.

Největší + je asi v motoru. Je v původním stavu a po 20 letech provozu má ještě deklarovaný výkon! Pravda, je dost hladový, když se točí ale já prostě na spotřebu jezdit nehodlám :o))

Podvozkově se teprv uvidí. Byly vůle na kyvce, tak dostala přes zimu komplet repasi zadního zavěšení plus dobrý gumy. Ta kyvka by byla nejspíš taky v poho, kdyby ji někdo alespoň každých 5 let promazal jehly. Ještě bude ořech seřídit tlumení - kompromis mezi solo a tandemem. Přecejen ji celkem často valíme provětrat...

Lehké mínus se mi jeví v přední brzdě. Byla měkká a blbě se odvzdušňuje. Vyhodil jsem rozdvojku a dal panceřovky. Záběr je teď prima, ale zůstal moc dlouhej krok páčky. Bohužel se nedá seřídit.

Celkově ani nejsou poznat roky co má za sebou. Sic nemá nejmodernější elektroniku a techniku ale o to větší radost mám, když jí stíhá málokdo.

Škoda jen těch hlasů kdesi z helmy "nesmíš to rozflákat!!!" :o))

Humusus
Humusus napsal 08.07.15 v 02:02 10b.

Nadhernej stroj. Mel jsem stejnou, taky v krasnem originalnim stavu ale cerno cervenou, ale to uz je 20 let zpatky

blackblues
blackblues napsal 17.12.11 v 23:48

jdu do kolen,poctivá a krásná a nádherná,super feeling recenzenta!

Kufr
Kufr napsal 18.11.11 v 20:29

Ty jo, krásná čím to je, že se mě líbí čím dál tim víc, starší stroje? Jasných deset

Mazy01
Mazy01 napsal 31.10.11 v 14:27