Suzuki GSX-R 750 (1999)

Vlastník koda5
Vloženo 12.4.2008
Aktualizováno 1.6.2012

Byla to neuvěřitelná motorka ten zvuk to zrychlení nikdy mně nepřestala bavit . V TP bylo 25kw ale nechal jsem si to přepsat na 99kw. a supr bylo že nebyla tak malinká jako nový mašiny.

Tak začátkem 5 společné sezony potom co jsem dostal highsidera v mostě v poslední zatáčce rychlost aspon přes 150 jsem jí prodal. Myslel jsem že si jí nechám a udělám na ní přes 100 tis ale to se nekonalo. Měl jsem jí přes 4 roky najezdil jsem na ní přes 30 tis km a velice jsem si tu mašinu oblíbil. Přestoupím na 1000 a doufám, že mi nová motorka sedne stejně dobře jako sradík .

takže konec 4 společné sezony a mašina pořád supr. Byl jsem 2x v mostě a motorka i tam obstála dobře na to kolik jí je. letos jsme nalítali 7 tis neni to moc. měl jsem jí hodně v servisu nejdřív problém s předníma tlumičema začly téct na začátku sezony a tekly snad pořád 4x jsem to reklamoval. Taky jsem si to nechal vyladit na brzdě, protože jsem pořídil komplet svody od arrow, ale nejdýl byla v servisu když jsem si nechal vyměnit rozvodák a seřídit ventily a museli se měnit i vodící lyžiny co po nich jezdí rozvodák takže motor musel ven a na ty lyžiny se čekalo asi měsíc nebyli v evropě ve skladu takže se čekala až příjdou z japonska a začal jsem řešit přepsání 25kw na skutečnej výkon a je to větší problém než jsem čekal

na začátku sezony 2011 (naše společná 4 sezóna) má mašina nalítáno 38tis spolu máme 20tis a doufám že už letos skusíme nějakej větší okruh třeba most nebo brno

Tak už spolu máme asi 14 tis a už sme si na sebe hodně zvykli tenhle rok nehodlám nic mněnit ale chtěl bych zkusit nějakej větší okruh brno nebo most a uvidíme jak si povede tam.

Zatim sem nalítal něco přes 8 tis. a je bezvadná. Pod stromeček sem si nadělil laďák od creptuse vypadá dobře a zvuk je ještě lepší, taky je tam KN filter. Jsou tam jiné zpětné zrcátka karbonové vypadají dobře ale neni v nich vůbec nic vidět. Ve předu je karbonový blatníček ten je mnohem hezčí než origo a pancéřové hadičky takže na brzdy si nemůžu stěžovat.

1radek6
1radek6 napsal 02.04.12 v 20:29

super stroj, fakt vypadá nádherně a ještě vetší paráda je že se na ni kdykoliv můžu podívat buď tady u tebe v profilu nebo u sebe v garáží, protože jsou téměř totožný

Pjercak
Pjercak napsal 30.12.11 v 18:46

pekna strela z hamatsu

Paťas.GSX-R
Paťas.GSX-R napsal 30.12.11 v 12:59

Krásnej kousek ! Jednoznačně 10b! Ať šlape.

baruš20
baruš20 napsal 30.08.11 v 08:02