Polaris Slingshot (2006)

Vlastník poklik_yamaha
Vloženo 11.11.2022
Aktualizováno 11.11.2022

!!! polaris predator 500!!! Silná lehce ovladatelná čtyřkolka s kvalitním zpracováním od soudruhů z USA

První dojmy - Pěkná zachovalá čtyřkolka za velice příznivou cenu (pokud porovnám za co se tady prodávají Accesy, Suzuki LTZ, Yahama Raptor, ...) nebylo o čem přemýšlet. Byl jsem 100% rozhodnut, že ji beru. První jízda byla už jen třešnička na dortu. Krásný zvuk koncovky Leo Vince, parádní odezva plynu.

Doplňky na motorce - Leo Vince
Tažné zařízení
Zadní hrazda pro ochranu blatníků v případě kdy mi čtyřkolka na výjezdu scouvne do stromu ...

Touha vlastnit čtyřkolku se ve mě formovala již od pubertálního věku. Nicméně trvalo asi dalších 15 let než jsem se k tomu odhodlal.

Jelikož co jsem do té doby ochutil byla pouze Lyda 250 a Yahama Blaster 200 neměl s čím moc srovnávat.

Není tady o čem. Můžu jenom chválit. Vyborná na sportovní jízdu po polních cestách, taktéž bez problému zvládne i obtížnější výjezdy všemožných i nemožných kopců a strání. A když na to přijde tak potom co jsem si na ni samo doma přidělal tažné zařízení a koupil malý vozík Vares, tak s ní i menší náklad odvezu :)

TryznitelDemonu
TryznitelDemonu napsal 15.11.22 v 22:01 1b.

Na ctyrkolce po lese...slusna prasarna. Jeste napis, ze ten les je tvuj.

PSanec
PSanec napsal 11.11.22 v 20:18 10b.

Pěknej stroj.Vlastním několik motocyklů a také čtykolku Can-am renegade 800,dokonalej stroj a to svezení.Již několikrát jsem si kladl otázku, kam čtyřkolku zařadit.Myslím,že jednoznačně je nejblíže k motorkám.Takové to škatulkování v tomto případě je k ničemu.Dělá ti radost a to je podstatné.Přeji jen super km.

docik.
docik. napsal 11.11.22 v 18:15 3b.

Co to má společného s motorkama?