Ural Retro 750 (2017)

Vlastník Gek
Vloženo 8.3.2020
Aktualizováno 3.9.2022

Úžasný stroj, splnění snu. Je to motorka na výlety a hezké projížďky.

Motorka koupena od FIRMA:SovMotCentr - Pavel Kučera (Rozhra

Benelli TRK 502: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy. Prali jsme se, nevěděli jsme co jeden od druhého čekat. Začalo vzájemné poznávání a sbližování. Netvrdím, že jsme na to už přišli, ale blížíme se k sobě.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho, komu se tento styl líbí a k do k ní dozrál.

Doplňky na motorce - Výztuha vidlic, nosič na sajdu, zásuvka na 12V. Jiné výfuky. Ochranný rám na sajdu. Jinak nic nepotřebuji doplňovat. Vše má.

Tento stroj se mi líbil od klukovských let. Ve vedlejší vesnici ho měli dva bráchové. Koukal jsem na stoj. Dostal jsem se k němu až v pozdějším věku, který je definován slovy " Vypadáte dobře ". Koupili jsme Ural spolu se synem. Dělit se o stroj nám nevadí a vždy se domluvíme. Dodržujeme dvě zásady. Nikomu nepůjčovat a vracet do garáže s plnou nádrží.
S Uralem se jezdí dobře. Pamatuji se na různé poučky, které jsem četl. Jedna mi ale uvízla v paměti. " Při jízdě se sajdkou zapomeňte na všechno, co jste se naučili při jízdě na normální motorce ".
Jízda s Uralem vyžaduje určitá specifika, ale odměnou je zábava z jízdy a nemusím sundávat nohy ze stupaček na křižovatce. Neustálý pohyb po motorce udržuje jezdce ve střehu a posiluje celé tělo.
Spolujezdec si může zdřímnout, pokud má odvahu, nebo se kochat okolím, mávat na kolemjdoucí a na děti.
Je to prostě skvělý zážitek a každou jízdu si užívám.

Me2d74
Me2d74 napsal 30.03.22 v 16:26 10b.

krasavec

Beny73
Beny73 napsal 13.10.21 v 07:46 10b.

Opravdu nádherný stroj a luxus navíc je to, že jezdíte spolu Ať dlouho a dobře slouží, hodně šťastných kilometrů.

Opl
Opl napsal 25.11.20 v 07:24 10b.

I mé první dojmy byly stejné .No ale,když už jsem si myslel,že mám Urala v rukách,tak jsem skončil za ostrou pravou zatáčkou na protijedoucím autě a následně pod Uralem v příkopě.Potom jsem byl pod ním ještě jednou v Albánii.Takže se učím stále... .Přeji mnoho krásných a zajímavých kilometrů .

Bajz0
Bajz0 napsal 19.10.20 v 18:22 10b.

Geodet
Geodet napsal 20.03.20 v 23:40 10b.

Pěknej peklostroj.