KTM 990 SM R (2009)

Vlastník v-twin
Vloženo 20.2.2020
Aktualizováno 20.2.2020

Při projížďkách na Superenduru jsem se přistihl,že nakonec jedu víc po asfaltu než v terénu. Asi nějaký pud sebezáchovy,nebo tak něco,pač jsem jezdil většinou sám.
A když se lehne na silnici,je větší šance že se tě někdo všimne než v lese.

Motorka koupena od Krahy (Ujčov)

První dojmy - Motorka mě padla defakto hned do ruky. Na dvouválcím jezdím X let, najeto na nich mám přes 100 tis.km a miluji jejich brždění motorem. Trošku zvyku to chtělo při ostřejším rozjezdu,vzhledem ke vzpřímenému posezu a jednodílnému sedlu,občas jsem se krapet pošoupl.

Motorku bych doporučil pro - Já ji bral původně jako takovou doplňkovou motorku,větší skůtr do města oproti TLR nebo RC8 a takové poježdění kolem komína a nakonec jsem na ní za poslední dva roky nazezdil nejvíc ze svích motorek.

Doplňky na motorce - Laďáky Mivv,vzducháč BMC,padáky v osách kol,plexi štítek,blastry circuit,zrcátka,nosič na topcase Givi,plastové chrániče rámu v barvě,eloxované rolny a víčka všech nádobek (není nafoceno)

Motorku jsem koupil hned po prodeji Superendura v květnu 2018. Volba byla defakto jasná i když jsem občas pokouknul i po Husqvarně Nuda 900. Na té jsem se měl možnost jednou projet a byl jsem příjemně překvapenej. Ale SMR to mělo předem vyhrané i vzhledem k tomu,že jsem nechtěl tahat do garáže další značku,nehledě že bych neodolal a byl nucen rozšířovat svůj šatník a doplňky už o třetí logo,abych ladil :)
Jako zkušební delší jízdu,abych věděl zda na ní hned v létě vyrazit na dovču do Talošky jsem to prubnul na SBK do Brna a vše v pohodě,takže nic nebránilo nachystat motorku na dovču.
Cestování naprosto na pohodu i vzhledem k menší nádrži a ne úplně komfortnímu sedlu.

loguran
loguran napsal 17.03.20 v 21:59 10b.

Omlouvám se,ale zapoměl jsem na ty bodíky.

loguran
loguran napsal 17.03.20 v 21:57

Parádní univerzální stroj do práce,do Brna nebo i do Alp.

MichalR10
MichalR10 napsal 27.02.20 v 18:39

Super, jen ať se nákaza SMRviru šíří dál

Blueracing
Blueracing napsal 24.02.20 v 15:22 10b.

Krásná a zábavná

raser
raser napsal 23.02.20 v 12:50 10b.

Parádní