Gilera DNA 180 (2008)

Vlastník gardar
Vloženo 27.12.2016
Aktualizováno 26.4.2017

Opravdu pro začátek, nebo dívky. Je to automat a člověk si prostě zvyká na jednostopé přibližovadlo.

První dojmy - Málem jsem se pos*ral. Krásná, vypadá jako opravdová, krásnej zvuk díky laďáku, celkem i výkon. Hotovej pussycatcher :D

Motorku bych doporučil pro - Pro začátek, menší lidi a holky - díky váze a rozměrům.

Doplňky na motorce - Jen cestovní box na zádi.

Původně jsem byl zlákanej kamarády na nějaké ekonomické přibližovadlo - skútr, ale to já s prominutím všem skútristúm nemůžu vystát. Člověk na tom vypadá jako na toaletě. Pro mě bylo hlavní najít automat co nevypadá blbě. A našel jsem jen tohle. Tak jsem proletěl inzeráty a kontaktoval první na který jsem narazil a hned koupil - ano byl jsem vůl. Člověk se chybami učí a i přes všechna negativa jsem se do ní zamiloval.
Jak jsem si zvyknul na to co to má dělat a jak rozpoznávat věci, co je špatně a co je prima, tak musím uznat, že vzhled, zvuk, výkon a spotřeba - luxus. Co jsem malé mínusy, tak je malá nejistota v zatáčkách, mám strach pustit řídítka aby se mi nestočily a já se neproletěl - to dělá asi to špatné středové ložisko na předním kole :) Pak byl problém s baterií, na to jsem si pořidil chytrou nabíječku a dal ji do kupy, karbec byl zaje*banej, takže vyčistit a teď mi to stojí v garáži, protože mi nečerpá čerpadlo benál do motoru. Samá radost... Jinak je to v podstatě naked bike. je menší a hbitá - ideální město a okresky, dá se na tom jezdit ve dvou, když jste prcci, nedovedu si představit na tomto vidět dvoumetrového čagana. Vlastně jsem jej viděl, když to zkusil můj kolega...mno zajímavé. :) Má to moc fajn nádrž na 9litrů a maximálku na 120km/h.