Yamaha FZ1 Fazer (2007)

Vlastník icepick_cz
Vloženo 8.11.2015
Aktualizováno 15.3.2016

Dospělý "fejzr". Dravá, rychlá, krásná, cestovní, nebezpečná, spolehlivá červeno-černá "Děvka"

Motorka koupena od AbdulbenTom (Jičín-Valdické Předměstí)

První dojmy - Tuhle "potvoru" jsem si přivezl domů v pošmurném počasí a zhruba 8 stupních tak na nějaké testování nebyla nálada ani podmínky, ale 240 během "chvilky" žádný problém. Na první poslech mě překvapil zvuk z originál výfuku protože byl podle mě lepší než kdejaký nevybrakovaný laďák z šestky. Gumy na výměnu, už aby bylo jaro.

Motorku bych doporučil pro - Turistika, sportovní vyžití, adrenalin, zábava, odreagování, prostě pro všechny kteří chtějí opravdový zážitek z jízdy a všestranosti :)

Doplňky na motorce - Držák horního a bočních kufrů GIVI
Kufry GIVI
USB zásuvka
Ukazatel rychlosti gipro
Padací protektory
Tankvak na nádrž
Laděný výfuk Leo Vince GP style

Tahle motorka je dravá šelma a nezklame žádného nadšence jak sportovní jízdy tak cestovatele, kterej když za to zatáhne užije si i adrenalin :) Protože koníky tady opravdu nechybí :) Každopádně musíte zase počítat s tím, že si na oplátku něco vypije. Při tankování, když svítí rezerva a já tam tankuju cca 12 litrů paliva se zobrazuje na tachometru cca 160-190 ujetých km. V závislosti na stylu jízdy. To vidím zatím jako jedno z mála mínusů tohodle stroje. Při delším cestování musí prostě člověk počítat s častějšími zastávkami na benzinkách.

Takže průměrná spotřeba cca 6,5 litru/100km

Myslím, že teď si s touhle "děvkou" chvilku vystačím, vyhraju a budu mít dost času na to se sní pořádně sblížit a ona mě nikde nezradí a nezabije :)

Podvozek je tvrdší a stabilnější než u GSF 650S
Brzdy jedovaté, perfektně fungující. Zlehka padá do zatáček.

Zatím najeto cca 3000km přes "letošní zimu" 2015/2016

Z MOJEHO SUBJEKTIVNÍHO POHLEDU

+ Motor
+ Brzdy
+ Podvozek
+ Čitelnost, ovladatelnost
+ Světla (origo)

- Menší palivová nádrž
- Vibrace motoru okolo cca 5000ot (v plastech u budíků)
- Já :DDD

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 13.08.17 v 21:21 10b.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 13.02.16 v 08:08 10b.

Decathlon
Decathlon napsal 08.11.15 v 21:38 10b.

vybouřená_mrkev
vybouřená_mrkev napsal 08.11.15 v 20:41 10b.

Super barevná kombinace i motorka