Suzuki GSX-R 750 (2015)

Vlastník Romano73
Vloženo 12.7.2015
Aktualizováno 30.4.2016

Nová hračka mojí ženy, suzuki GSX-R 750, v barvách továrního týmu Suzuki pro letošní rok.

Motorka koupena od FIRMA:Motart (Praha 4-Braník) - Naprostá spokojenost

První dojmy - Je to úplně nová motorka, zatím v záběhovém režimu. Každopádně lehká, ovladatelná a barvy továrního týmu jsou skvělý.

Motorku bych doporučil pro - Nejvhodnější bude pro moje Vlastidlo :-), jinak pro každého milovníka supersportů

Doplňky na motorce - Zatím jsou objednány padákya rolny od RDmoto a čekáme na laďák Yoshimura.
Držák SPZ asi také brzy půjde dolů a nahradí ho kratší verze.

Motorku jsem koupil jako výstavní kus, s 0 km za výhodnou cenu, původně jsme chtěli jen šestku, ale když se naskytla tahle krasavice, nebylo co řešit.
Zatím probíhá záběh, takže časté řazení, brždění motorem, střídání jízdního režimu atd.
Už máme prvních 600 km, takže první dojmy:
výborná ovladatelnost, motor silný, bude to lítat jak čert. Brembo brzdy jsou naprosto vpořádku. Překvapením je zvuk sériového výfuku, má pěkný chraplák.
Je to supersport, takže samozřejmě nejlépe se cítí na kvalitní silnici, nicméně odpružení je velmi dobré i v továrním nastavení.

Hlína
Hlína napsal 18.05.18 v 08:25 10b.

Moc pěkné. Dávám 10

Halu
Halu napsal 26.03.17 v 19:14 10b.

Super, máš to moc pěkně sladěný Loni jsem koupil stejnou, jen mám dole červený klín. Tak ať dělá jen radost a třeba se někdy potkáme někde na cestách

Radek1980
Radek1980 napsal 01.05.16 v 01:14 9b.

AVENGER2008
AVENGER2008 napsal 01.05.16 v 01:06 10b.

Nádherná!

dorso