Cagiva Elefant 125 (1986)

Vlastník TrapičMalejchKubatůr
Vloženo 5.2.2018
Aktualizováno 5.2.2018

Deník motorky
Nalezeno 5 záznamů

• Finišujem

Tak je čas zase něco udělat, tatík mi udělal zadní brzdu. Super, už to nebude pedál z Avie ale tohle vypadá fakt funkčně, hodil jsem to do laku a hned s tím na motorku, nechali jsme udělat i nový váleček do brzdy aby to

Vloženo: 13.02.2018
    Uskutečněno: 13.02.2018
  • Motor na místě

Tak pokračuji ve skládání, dal jsem na místo motor, zadní tlumič a naházel jsem tam plasty, zajímalo mě jak to bude vypadat. Myslím že dobrý. Ale je na tom spousty práce. Věci jsou tam jen naházené. Mezitím jsem tam dal

• Lakování hotovo

Ještě než jsem poslal na lakování tak jsem plasty musel trochu poslepovat. Strýc mi to nechal otryskat a nalakoval mi to. Děkuju mu moc, je to bezvadný lakýra, to už se ukázalo na několikáté motorce. Věci přišli a já zač

• Příprava zbytku

Zapoměl jsem fotit :( Musel jsem nazout nějaký lepčí bačkůrky, což nění problém, mám zouvačku na moto gumy, motor byl zadřený, (nicasil by stál víc než jinej) a tak jsem koupil celej motor s dobrým nicasilem a klikou (u

• Začínáme repasovat

První co jsem musel sehnat byl zadní blatník, splácanina 3 byla fakt hrozná, rovnou jsem si ho sehnal v barvě do které to chci, chci to v barchách SUZUKI :) Museli jsme převařit držáky bočnic a nabastlit tam ten blatník.