Pozvánka na testování nové Suzuki V-Strom 1000

Časopis Motocykl a český importér motocyklů Suzuki vás srdečně zvou na společný tréninkový den spojený s možností otestování nové Suzuki V-Strom 1000 ABS.

Pozvánka na testování nové Suzuki V-Strom 1000
Máme obrovskou radost, že vás můžeme pozvat na jedinečnou akci navazující na oblíbené tréninkové seriály Endurotrénink a Roadtrénink, které pro vás v časopise Motocykl s největší pečlivostí již druhým rokem připravujeme. Akci organizuje ve spolupráci s námi importér motocyklů Suzuki do ČR. Jeho ještě horkou novinku Suzuki V-Strom 1000 ABS budete mít možnost otestovat na vlastní kůži v adekvátním prostředí. K dispozici na otestování budou samozřejmě i další motocykly japonského výrobce včetně naked modelů Gladius či Suzuki GSR750.
Akce je určena pro majitele cestovních endur Suzuki V-Strom 1000 či jejich objemově menších sourozenců V-Strom 650. Vítáni jsou samozřejmě také majitelé a majitelky naháčů a jednoválcových endur Suzuki a všichni majitelé cestovních endur ostatních značek do 750 cm3.

Akce je koncipována jako tréninkový den. Společně si připomeneme správné návyky ovládání motocyklu probírané v jednotlivých dílech obou seriálů a budeme se je snažit před koncem sezony zafixovat jak na asfaltu, tak ti odvážnější v terénu. Chybět nebudou ani tipy a rady, jak na sobě pracovat přes zimu, abychom byli na jarní sezonu náležitě fit a mohli si ji opravdu užít. Jízdy budou probíhat jak na asfaltové ploše milovického letiště, tak na nezpevněné supermoto trati. Na této pestré a technické dráze jsme pro vás nafotili většinu z dílů aktuálního Roadtréninku včetně snímků nové Suzuki V-Strom 1000.

V průběhu dne se vám bude věnovat nejen přísný „motocyklový“ trenér a kompletní redakce MC, ale především naši přední jezdci a partneři našich seriálů. Máte tak jedinečnou šanci se borců zeptat, jak trénují oni a jak na sobě pracovat.

Infobox

Kdy:  4. 10. 2014, registrace od 7.30, start v 9.00
Kde: letiště Milovice, supermoto okruh a přilehlá plocha letiště, souřadnice GPS 50°14‘25.283“N, 14°53‘58.683“E
Kdo: všichni majitelé modelů V-Strom 650 a 1000, naháčů i jednoválcových endur Suzuki i majitelé starších cestovních endur ostatních značek do objemu 750 cm3
Registrace: na akci se můžete přihlásit on-line na oficiálních stránkách www.suzuki.cz. Pozor: počet je omezen na 80 účastníků!
Cena:  registrační poplatek 400 Kč, účastnické tričko a občerstvení pro každého účastníka je v ceně. Možnost kempingu v areálu zdarma.

Těšíme se na vás
Redakce časopisu Motocykl a výhradní dovozce motocyklů Suzuki

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.33
Známkováno: 3x

Motokatalog.cz

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.


TOPlist