Harley-Davidson Praha Challenge 3 proběhne 24. dubna, výtěžek pomůže organizaci Nedoklubko

Harley-Davidson Praha Challenge se uskuteční i letos, půjde již o třetí ročník a jeho termín je stanoven na sobotu 24. dubna. Akce, která pomyslně odstartuje letošní moto sezónu, je určena pro všechny jezdce bez ohledu na značku a typ motocyklu. Vítěz získá 50 % částky vybrané na startovném, zbývajících 50 % poputuje na dobrou věc. Letos poprvé navíc závod umožní zapojení jezdců i mimo Prahu, takzvaně na dálku.

Cílem závodu je projet 10 předem stanovených bodů při najetí co nejnižšího počtu kilometrů, tedy co nejkratší trasy. Vše samozřejmě za dodržení všech dopravních předpisů a jen po silnicích I., II. a III. třídy, bez jakéhokoli zkracování trasy přes polní cesty nebo louky. Zájemci se tak již nyní mohou registrovat na e-mailu challenge@harley-davidson-praha.cz, kde uvedou své jméno, telefonní číslo a informaci, zda pojedou jako jednotlivci nebo jako firma. Vzhledem k očekávanému velkému zájmu je vhodné si místo rezervovat již nyní. Startovné pro jednotlivce činí 1000 Kč a pro firmu 10 000 Kč, kdy následně polovinu vybrané částky obdrží vítěz a druhá polovina pak poputuje na podporu neziskové organizace Nedoklubko, pomáhající rodinám s předčasně narozeným dětmi.

 

Vše samozřejmě s respektováním aktuálních vládních opatření, a to ať už kontaktní nebo bezkontaktní metodou a checkingem při registraci i průjezdu jednotlivými body trasy. Ta bude měřit zhruba 200 km a s ohledem na aktuální opatření bude zahrnovat průjezdné body buď jen po Praze, nebo v případě uvolnění i po středních Čechách. Registrovanému zájemci stačí dorazit 24. dubna ráno na dealerství Harley-Davidson Praha (K Měchurce 12, Praha 5), kde jezdec obdrží trackovací zařízení a seznam průjezdních bodů a může vyjet. Start i cíl závodu je v dealerství Harley-Davidson Praha a celý závod se pojede v běžném provozu. Účastníci proto musí respektovat pravidla silničního provozu, jet ohleduplně a nezkracovat si trasu například lesními cestami. O výsledku a nejlepším jezdci rozhodne nejkratší ujetá vzdálenost, nikoli rychlost!

 

Neziskovou organizaci Nedoklubko mohou dokonce jezdci podpořit i takzvaně „na dálku“. Organizátor akce Harley-Davidson Praha přidává pro všechny ještě speciální 3. kategorii. Zájemci tak po registraci a zaplacení registračního poplatku 500 Kč, který v plné výši poputuje právě Nedoklubku, vyrazí na svou libovolně zvolenou trasu. Tu je možné jet kdekoli po celé ČR, bez nutnosti cestovat do Prahy a zapojovat se do hlavního závodu Harley-Davidson Praha Challenge 3. Zvolená trasa by se však co nejvíce měla podobat tvaru srdce. Následně postačí, když účastník pošle svůj GPS obrázek trasy jako důkaz. Další informace najdete na webu akce.

Informace o redaktorovi

TZ - (Odebírat články autora)

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (3x):
Související firma


TOPlist