Dakar live Loket 2020

Doba koronavirová se doufejme blíží ke svému konci a my se naopak můžeme začít těšit na burácející závodní stroje. Dlouholetý český účastník Rallye Dakar Orion - Moto Racing Group tak vzal šanci za pačesy a po zrušeném dubnovém termínu uspořádá akci pro své fanoušky v loketském amfiteátru ještě během června!

Závodní speciály KTM, SSV (Can-Am Maverick X RS) se kterým Ollie Roučková společně s Danem Zelenkou dojeli do cíle Dakaru 2019, kompletní doprovodná technika a samozřejmě závodníci, kteří vám přiblíží závod tak, jak jej v televizi neuvidíte. Pohled do zákulisí, představení techniky, způsobu navigace, život v bivaku a co vlastně pro tým jako takový znamená přesun závodu z Jižní Ameriky do Saudské Arábie.

Milan Engel, Martin Michek, Ollie Roučková, Daniel Zelenka a v neposlední řadě hvězda autokrosové scény a nový člen týmu, Václav Fejfar, který už byl arabské písky okouknout, ale teprve se na svoji první účast v roli závodníka chystá. Interaktivní program, díky livestreamu na velkoplošnou obrazovku bude každý návštěvník vtažen až na pódium, hlídané parkoviště pro všechny motorkáře včetně stanování v ceně vstupenky!

Orion - Moto Racing Group navíc chystá velké překvapení, co se týká jezdeckého složení a v Lokti budete mít vůbec jako první možnost být u toho. Přijďte na vlastní kůži zažít atmosféru nejtěžšího rallye závodu světa. Večerní program navíc zpestří kapela Krucipüsk. Stánky s občerstvením a pivem jsou samozřejmostí.

KDY: 20.6.2020 od 17.hodin
KDE: Amfiteátr Loket nad Ohří

ČASOVÝ PLÁN (rámcový)
17:00 ... otevření amfiteátru
18:00 - 21:00 ... debata s účastníky Rallye Dakar 2020
21:30 - 23:00 ... Krucipüsk

VSTUPNÉ: 490 Kč (předprodej) / 550 Kč (na místě) OMEZENÝ POČET 500 ks VSTUPENEK
Vstupenky jsou k dispozici na stránkách Ticketportálu - ZDE

Veškeré aktuální informace sledujte na facebookové události - ZDE
Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (0x):


TOPlist