globalmoto_duben_nolan




Nejde zaradit z 2 na 3

Odpovědí (2)
  • 0

    4.4.2016 od Slávek-TDM

    Jako ze nejde zaradit nebo ze tam skoci falesnej neutral? Muze byt orvana radici kulisa, vidlicka nebo kameny na koleckach.
    Zaklad je mit spravne serizeny lanko od spojky, taky se mi pred casem stalo, ze kdyz jsem mel nacaty lanko tesne pred smrti a spojka vystavovala malo, ze jsem nekolikrat nedoradil trojku a musel jsem radit jeste jednou. Po vymene lanka se mi to nestalo uz nekolik tisic kilometru ani jednou.

    Doplnit odpověď

  • 0

    5.4.2016 od Wolverinee

    Ahojky nofalesnej neutra mozna i jo kdyz chces zaradatit z dvijky na trojku tak tam nejde ani nahodou
    Kdyt to skusim nekolikrat tak se pak ozve rana jako hovado azaradi to a pak zase tri ctyri pet uplne v pohode. Fakt tapu jo a jaky kameny mas na mysli ja osobne si myslimbze vydlicky to nebudou pac to bych si mysli nezaradil vubec ne me napadlo je si to nebude uhla hridel nebo ta kulisa razeni no zitra mam rani tak se na to podivam vypuszim olej a vyndam kulosu a hridel i skosem doufam ze to bude nekde tak pac pilit motor se mi nechce jinak samozrejme moc dekuju za info kazda rada dobra kdyby te jeste neco napadlo tak mi prosim pisni

    Doplněno:

    Moc dekuju dnes udělám přípravu a v pátek se na to vrhnu

    6.4.2016 od Wolverinee

    Kameny na ozubenych kolech - aby nevypadaly na trojkovym kolecku takhle:

    5.4.2016 od Slávek-TDM

    Sorry za chyby pisu to na kameny desce hihihi

    5.4.2016 od Wolverinee

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist