globalmoto_duben_nolan




Nastavení rozvdů-nesedí značky

  • 0

    18.4.2024 od misak2001

    Ahoj všem měl bych dotaz ohldně nastavení rozvodů kawasaki er5 , doskládal jsem motor a nastal problém s nastavením když nastavím na rotoru zapalování pozici horní uvratě C se značkou na krytu tak nesedí značky a na vačkových hřídelích jako kdyby neseděli o jeden zub ale zkoušel jsem to a jeden zub a to je strašně moc, a to samé se děje když nastavím obě vačky zaroven s hlavou tak jak je psano v servisní příručce tak zase nesedí spodní značka na rotoru asi tak o 0,5cm je vpravo oproti značce na víku. Je tam nový rozvodový řetěz a napínak, motorem lze bez problemu otáčet, jde mi o to jestli to nebude nějak špatně zapalovat nebo nějáký jiný problém, napadlo mě jestli není problem s klínkem na klikovce jestli není třeba žvejklý, jinak stejný problem jsem našel na zahraničním foru ale moc jsem se toho nedozvěděl. Prosím o radu díky moc

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    18.4.2024 od krokoš

    Čau, teda tú motorku som nerobil, ale nechýba ti tam vodítko reťaze? Možno máš špatne založenú vodiacu lištu reťaze.

    Doplněno:

    Máš trochu vytahaný řetízek, proto se ti značky na vačkách zpožďují, klidně to tak nech.

    19.4.2024 od milor

    Ne ne voditko a vše okolo tam je ty fotky nejsou ode mě ale toho kdo se ptal na tom zahraničním foru ale mám to uplně přesně jako on, ještě zkusím zkotrolovat

    18.4.2024 od misak2001

    Doplnit odpověď

  • 0

    18.4.2024 od Fueltank

    Ten obrázek 2 je bych řekl celkem OK. Ono ne vždy to na těch motorkách sedí úplně přesně. Zkusil bych k měření horní úvratě použít starý dobrý svařovací drát (pokud by jsi měl k dispozici úchylkoměr, měl by jsi to přesně) a uvidíš kde bude vycházet ryska na klice.

    Doplněno:

    Zitra na to kouknu a dám vědět

    18.4.2024 od misak2001

    Doplnit odpověď

  • 0

    19.4.2024 od ja1

    Máš ta kola správně? Na správné vacce? Výfuk ex sání in

    Doplněno:

    Tak už to mám komplet smontované a vše chodí jak má ba naopak ještě bych řekl že to jde lépe za plynem asi to bude lapovaním ventilů?

    21.4.2024 od misak2001

    To pero na klice nemá kam , spíš bych to viděl na opotřebení zubů koleček, ty jsi měnil jen řetízek,

    20.4.2024 od ja1

    Ano mám je správně vše jsem dnes znovu zkontroloval a na nic jsem nepřišel zkusil jsem několikrát protočit motor prvně jen ručně a pak i pomocí startéru, vše správně nastaveno tak jsem to doskladal a zkusím zda to půjde nastartovat potkat by se to nemělo tak uvidím jak to dopadne ale poslední co by mohlo opravdu být špatně je ten klínek na klice že by se nějak hnul nebo tak, akorát musím vyrobit nějaký stahovák na přidržení rotoru

    19.4.2024 od misak2001

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist