globalmoto_duben_nolan




Predna pneumatika

  • 0

    2.4.2024 od Hast

    Na prednej pneumatike ( moto kupovane nove) po najazdeni cca 7000 km sa mi objavila v strede pneu po celom obvode tenka ryha take nieco ako ked by ste roztocili kpleso a k pneumatike by ste prilozili daky ostry predmet a tym by ste urobili ryhu v pneu napr ako pracou na sustruhu. Nie je to hlboke je to ako nit ale vobec to nemizne ani po postupnom opotrebovani pneu. Pneu ma teraz najazdene 11000 km a ryha je tam stale rovnaka. Pneu nikde o nic nedrhla. Pneumatiks zn. Bridgestone. Mozte mi niekto poradit co to znamena a preco to vzniklo.
    Dakujem

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    3.4.2024 od ja1

    Blbě upecena , vadný kus, víc by mohli vědět v pneuservisu

    Doplnit odpověď

  • 0

    3.4.2024 od Slávek-TDM

    V klidu, na Michelin Anakee 3 mám takovou "rýhu" na přední i zadní gumě, už na třetí sadě stejnou. Na funkci rostlináře to nemá vliv... Poprvé mě to taky vyděsilo.

    Doplnit odpověď

  • 0

    4.4.2024 od JwKS_Pavel

    Na Bridžkách to vídám pravidelně. Netuším, co to je, ale evidentně to ničemu nevadí, ty gumy najíždí běžný kilometry a chovají se normálně.

    Doplnit odpověď

  • 0

    10.4.2024 od Lucasbiker

    Ahoj, mám na Versysu to samé-na funkci nemá vliv, neřeš to a jezdi. Mě vydržely orig. pneu cca 12,5 tis., teď řeším co obout dále, váhám mezi Pirelli Angel GT (bohužel jsou již vyráběny v číně, což mě odrazuje) anebo Pirelli Scorpion Trail II

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist