bmw_r1300gs_cartec




Nestartuje

  • 0

    10.3.2024 od jakubicekj

    Dobrý den, potřeboval bych poradit s Fichtlem,
    Nechce startovat, Když ho roztláčím tak motor "běží" dělá zvuk a jde tlačit o trochu víc "zlehka". když přidám plyn nepatrně se zvýší otáčky.
    měnil jsem kondenzátor, svíčku + kabel a fajfku. koupil jsem nový karburátor tak myslím že to bude něco v elektrice. napadl mně předstih ale jde špatně seřídit protože z nějakého důvodu mi jde strašně stuha točit se statorem (šrouby jsem povolil).
    budu rád za každou radu, protože už fakt nevím co stím.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 2

    14.3.2024 od Frantas

    Kdyby jsi přiložil křišťálovou kouli, šlo by to líp. Zkusíme tedy věštit z kávy ?
    Okruh možných příčin jsi nijak nezúžil.
    Nalistuj příručku ke stroji, nastuduj. A pak vlož dotaz znovu.
    Nikdo ti pod ruce nevidíme, a nikdo ti nepomůžeme. Neb na to nelze stáhnout aplikace.

    Proč jde točit motorem z tuha, co to dělá ? Jakej máš odtrh ? Je svíčka mokrá ? Trysku máš čistou/neni tam nějaká moc velká ? Výfuk průchozí ?

    Doplněno:

    Pardon, statorem lze točit ztuha (ne s motorem) S ním ale nemáš točit jak s větrákem. Takže je předstih kolik ?

    14.3.2024 od Frantas

    Doplnit odpověď

  • 0

    15.3.2024 od Frodo89

    Napadá mě možnost typu Rozborka a Sborka vždy opravila všechny závady na Pionyru. Možná proto že člověk přitom nastavil vše tak jak má být. Vic se poradit nedá leda že by sis koupil VAPE a máš po problemu

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist