globalmoto_duben_nolan




přední blatník na BMW R 1150 R

  • 0

    25.2.2024 od preker

    zdravim lidi ... pořizuji bmw r 1150 r a jako esteta me tam pekelne vadi ten ohavny predni blatnik ... netusi nekdo zda jde zamenit za pred. blatnik z bmw r 1100 r? ... nebo typ na kompatibilni blatnik ... diky za odpoved

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    25.2.2024 od Miklasek

    Ahoj, tiež mi to zo začiatku vadilo, ale časom so si zvykol a prestal riešiť. Určite by tam šlo dať blatník z modelu S, RS, alebo RT (vidlice sú myslím totožné) a niekde som aj videl eRko s malým blatníkom, ale vyzeralo to divne. Pod svetlom totiž vznikol veľký prázdny priestor.

    Doplněno:

    diky za odpoved ... mel jsem r 1100 r a dira tam nebyla ... tak predpokladam ze to v tomto propade bude totez

    26.2.2024 od preker

    Doplnit odpověď

  • 0

    25.2.2024 od VenaJH

    Ahoj, já také nemám originál blatník a zajímal mě jeho původ. Tak jsem trochu hledal na fórech a zjistil, že nějakou náhradu dělal svého času Wunderlich... snad W-BR02
    Pak jsem našel výrobek Ilmberger Carbon, který je ovšem za ranec, ale tvarově odpovídá tomu mému.
    https://ilmberger-ca...-R-2000-2005_EN.aspx
    Na cizích fórech jsem ještě našel, že to nahrazovali blatníky z modelů K 1200rs/gt

    Doplněno:

    diky za odpoved ... tez jsem nasel custom blatnik ... ale to je lizatko ... zkusim ten z r 1100 r

    26.2.2024 od preker

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist