globalmoto_duben_nolan




Přední tlumiče

Odpovědí (3)
  • 0

    30.10.2023 od Pedl

    Můžeš třeba koupit progresivní pružiny. PartsDepot má Wilbers, Wemoto má Wirth, ale i nějaké další eshopy můžou mít.

    Doplněno:

    Aha. No já dával progresivní pružiny různých výrobců už na 3 motorky a pokaždé to bylo lepší na silniční ježdění. Nepotápí se to tak při brždění a lépe to žehlí malé nerovnosti. Nicméně pokud třeba máš neobvyklou hmotnost, tak to nemusí pracovat pro tebe. Myslím, že ty pružiny jsou naladěné tak nějak na průměrnou hmotnost, to je asi jediné omezení. Nebo pokud máš rád hodně sportovní jízdu a chceš cítit všechno a možnost naladit si věci přesněji, jako na okruhu, tak takoví borci preferují stále lineární pružiny.

    30.10.2023 od Pedl

    Ahoj, to jsem našel taky , leč nevím jak se to bude chovat. Proto jsem sem napsal jestli má někdo nějaké zkušenosti. Jináč děkuji za odezvu.

    30.10.2023 od Jirka7366

    Doplnit odpověď

  • 0

    5.11.2023 od mariano

    máš první nebo druhou variantu h9?
    mladší varianta má stavitelný podvozek a dalo se s tím dost doladit (nebo také rozjebat).

    pokud máš druhou variantu, snažil bych se nejdřív poštelovat.

    jinak...předpokládám, že zbytek tlumičů máš v pohodě, olej jednou za pár let měníš a pružiny sis přeměřil.

    osvědčilo se mi u starší varianty dát hustší olej, u novější jsem jej nakonec dal také. připadalo mi to lepší, než se dalo naladit s původní hustotou oleje...ale tehdá jsem jezdil spíše sportovně - velmi svižné cestování s občasným se honěním se supersporty. na svižné ježdění stačila původní viskozita (u nastavitelného podvozku).

    Doplněno:

    Ahoj je to 2004 bez možnosti nastavení. Mám na to celou zimu tak snad něco vymýšlím. Dík

    5.11.2023 od Jirka7366

    Doplnit odpověď

  • 0

    13.11.2023 od Lazyfucker

    čau, progresivní pružiny Wilbers + správný olej (mám ofiko zastoupení pro ČR) pokud bys měl zájem, písni mi PM. Honza

    Doplněno:

    Ahoj, dík za nabídku. Třeba ji využijí. Teprv budu rozebírat a zima je dlouhá.

    14.11.2023 od Jirka7366

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist