bmw_r1300gs_cartec




Natlakovaná nádrž

  • 0

    19.7.2022 od jxs

    Ahoj, nechal sem stát motorku na slunci, když jsem se vrátil pod motorem tekl benzín. Když sem otevřel nádrž tak mi víčko vystrelilo do vzduchu jak byla natlakovaná. Je chyba ve víčku?

    Doplněno:

    Ahoj, víčko jsem asi vyloučil. Dal jsem tam z jiné motorky a nádrž se furt tlakovala. Po povolení nádrže se mi zdálo, že slabší hadička v levo byla skřípnuta. Hadička vede k T kusu který je zlomený, to budu muset dořešit. Teď to smažím na slunci, ale vypadá to že to pomohlo. Dík za rady

    20.7.2022 od jxs

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 4

    19.7.2022 od JiriBN

    Z pod nádrže pod motorku vedou dvě hadičky, jedna slouží k odvodnění prostoru víčka, kdy ti tam při dešti nebo mytí nateče voda a druhá je odvzdušnění nádrže. Zkontroluj zda nejsou někde cestou skřípnuté a ucpaná dírka odvzdušnění v prostoru víčka. Vyzkoušíš to tak, že do těch hadiček dole foukneš a musí být slyšet jak vzduch u víčka uniká, to bude ta odvodňovací, u druhé musíš otevřít to víčko a musí jít zase profouknout (to je ta odvzdušňovací), jinak jak jsem psal vyčistit.

    Doplnit odpověď

  • 0

    19.7.2022 od stnd

    Nejspíš ano, je tam odvzdušňovací dírka a muže být ucpaná špínou. Mrkni na to.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist