globalmoto_duben_nolan




přídavné led blinkry

  • 0

    4.5.2022 od H123

    Čaute chlapi , mám Crosstourera , pořídil jsem nové blastry s vestavěnýma blinkrama , takže na přední blinkr potřebuju připojit další. Dal jsem to natvrdo - nefunguje - svítí slabě , dal jsem před ten přidanej odpor 9W / 10 Ohm , nefunguje - svítí slabě , dal jsem před origo přední tento odpor - nefunguje vůbec .....
    Jak přidám dopředu blinkr aby sytě svítil ?
    Předem díky za rady a návody
    Kdybyste někdo byl z blízkosti Mariánek ,rád se potkám - 737746818 - Láďa
    Mějte se

    Doplněno:

    A ještě jsem zapomněl dodat ( pro Maxipsa ) , že tyhle nový blastry mají asi 30x silnější výztuhu oproti originálu ...
    To jen tak k tomu aušusu

    5.5.2022 od H123

    Maxipse : Tvůj názor je TVŮJ názor ...
    nejsem teda úplně automotoelektrukář , ale nějaký minimální povědomí mám , takže jsem samozřejmě odstavil origo přední blinkr , zapojil ten v blastru a ten krásně sytě blikal ( mimochodem - je to od SW MOTECH , stálo to něco přes bůra ) .
    A jestli to je nebo není cinkdlátko .... to už nech na mně
    mimochodem , co máš ty ? babetu ? nebo lepší model ? Jawetu ?
    Měj se hezky

    5.5.2022 od H123

    Právě že origo mám taky led

    4.5.2022 od H123

    A tak co Teda mám dělat?

    4.5.2022 od H123

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    4.5.2022 od JiriBN

    Nedávej tam přídavné odpory, ale výhod origo. relé bliken a dej tam relé určené na diodový blinkry, které má dostatečný rozsah Watt, kdyby jsi někdy měnil i stávající žárovkove blinkry za diodove( pokud je CROSS nemá v základu).

    Doplnit odpověď

  • 0

    4.5.2022 od Beďa43

    Cross je má v základu

    Doplnit odpověď

  • 0

    5.5.2022 od Maxipes_Fík

    Zkus ty "nové blastry s vestavěnýma blinkrama" zapojit rovnou na baterku, abys vyzkoušel jak "sytě svítí" ten "aušus", co sis koupil.

    Doplněno:

    Vždycky jsem si myslel, že bastry mají sloužit jako ochrana prstů a páček na řídítkách a ne jako blikající cingrlátko od kolotoče, pravděpodobně to budou jak na hovno blinkry, tak na hovno bastry.
    P. S. blinkry musí mít platnou homologaci.

    5.5.2022 od Maxipes_Fík

    Doplnit odpověď

  • 0

    5.5.2022 od CRF1000

    já se domnívám že dnešní motocykl má dle předpisu EHK48 a dalších dvou na které si nevzpomenu dvojici blinkrů vepředu a dvojici blinkrů vzadu.....takže to zapoj místo těch originálních

    Doplněno:

    https://www.motonaku...ireni-blastru-kobra/ MAXIPSE promiň , jeden odkaz tam je špatnej , tenhle je ten správnej

    12.5.2022 od H123

    https://www.motonaku...blastry-kobra-cerne/ https://www.motonak...u-pro-blastry-kobra/ https://www.zbozi.c...mp;consent=1&j=1 MAXIPSE : tady máš 3 (slovy tři ) odkazy na ty moje blastry , když to sečteš , dostaneš částku 5950 Kč , a TY nikoho nekritizuj , neblázni ... i moje babička si vygůglí blastry .... TY , kterej na internetu nedáš dnešní datum , nekritizuj nikoho za nic

    12.5.2022 od H123

    Tak jsem se díval na nabídku SW Motech a žádné blastry za cenu přes 5000 Kč nemají, zřejmě nejsou na prodej pro veřejnost, asi je sehnal H123 nějak pokoutně. Je zajímavé, že individuum mdlého rozumu, pro které je připojení blinkrů neřešitelný problém, se tady zdržuje psaním nesmyslů o Babettě nebo Jawetě, místo aby se snažilo trochu dovzdělat, aby mu připojení blinkrů připadalo jako úplně triviální záležitost, tak jak to připadá všem ostatním, co mají o techniku aspoň trochu zájem (alespoň o techniku, co sami používají). Ale myslím, že se snažím úplně zbytečně něco sem psát, když většina zdejších inteligentů nedokáže pochopit ani pár řádků česky psaného textu.

    P. S. já používám Barkbusters BHG 19 BK, ale mám je na koloběžce, protože Babettu ani Jawetu nemám.

    10.5.2022 od Maxipes_Fík

    a 30 x lepší blastry než původní jsou od barkbusters, bez blinkrů

    7.5.2022 od CRF1000

    Maxipse : už se radši asi nevyjadřuj ...
    6ádný blinkry nejsou připojený k baterce , vždycky jdou minimálně přes přerušovač , jelikož já mám origo led , bude tam i nějakej ten odpor ... rezistor ...
    Neřeš ( a radši ani neraď )

    6.5.2022 od H123

    Kdybys četl, co jsem napsal, tak bys věděl, že má ty "blinkry" připojením na baterku vyzkoušet, jak svítí, ne aby je měl furt připojený na baterku, to by asi neblikaly a nešly vypnout.

    5.5.2022 od Maxipes_Fík

    CRF dík , napadlo mně ještě to zapojit do série , to je asi poslední varianta , kterou jsem ještě nevyzkoušel ....
    pokud i tohle nebude fungovat , holt budou blikat slabě
    čau

    5.5.2022 od H123

    přímo na baterku nic nedávej

    5.5.2022 od CRF1000

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist