globalmoto_duben_nolan




Motorka nechce naštartovať. Iskru dáva, benzín je nový, elekrika v poriadku. karburátor v poriadku, tiež nastavenie ventilov je

  • 0

    20.4.2022 od Jazdecmoto

    Motorka nechce naštartovať. Iskru dáva, benzín je nový, elekrika v poriadku. karburátor v poriadku, tiež nastavenie ventilov je v poriadku. ako keby uz chcela chytit a nic. je tam nová sviečka, skusal som aj starú.a stale to isté. uz som bezradný,poradte prosím co dalej. alebo ako postupovat. Ďakujem.

    Doplněno:

    Tak co už jede?

    25.6.2022 od _Michal

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (1)
  • 0

    21.4.2022 od _Michal

    A na sprej slíbí víc než na směs s karburátoru? Co roztlačit?

    Doplněno:

    Tak co, už běží?

    28.5.2022 od _Michal

    Zdravím vás skúste mi poradiť, co môže byt s mojou motorkou. Sviečka nová, karburátor vyčistený, elektrika v poriadku, benzín tam mám nový, ventily sú v poriadku. A nechce chytiť. ako by aj chcela chytit a nic. robí iba drrrrrrr drrrrrrr a neodpáli. Skúsal som streknut aj benzín do valca a robí stále to isté. uz neviem, co by to mohlo byť. Poradte prosím.

    8.5.2022 od Jazdecmoto

    Skúšal som este streknut benzín do valca, ci nechytí a nic. Spravila iba drrrr drrrrr a nic. Nechce nakopnút.

    25.4.2022 od Jazdecmoto

    No, práveže som jazdil stale. prislo to zrazu. trochu som s nou skocil z kopca a spravila drrrrr a zhasla. od vtedy nechce chytit.

    23.4.2022 od Jazdecmoto

    A po jakem tvem zásahu to prestalo jezdit...?

    22.4.2022 od _Michal

    A kdy budes zkouset ten sprej? Bez filtru to strikni primo do sani a spise roztlacit, kdyz to nema starter, tak at to ma tocky....

    22.4.2022 od _Michal

    No, na sprej som to neskúšal. Pozeral so aj ten dekompresor a ten je v poriadku, nevidno na nom žiadnu závadu. musím skúšať dalej, ale moznosti sa už vyčerpávajú.

    22.4.2022 od Jazdecmoto

    Ďakujem za radu, pozriem to.

    22.4.2022 od Jazdecmoto

    Na sprej (čistič brzd...) to chytí? Proč nikdo nedokáže odpovědět na celou otázku je mi záhadou.

    21.4.2022 od _Michal

    Dáš za tři, rozjedeš to a pustíš spojku. Převod ti nepřeskočí. Co mi napadá, tak automatický dekompresor na vačce. Může být kouslý a ubírá ti kompresi pro běh motoru. Ventil dekl dolů a zkontrolovat ho.

    21.4.2022 od _Michal

    Roztlačit som neskúšal, bál som sa, ze mi preskočí rozvodová retaz. neviem co s tým moze byť. poradte prosím. Iskru háže dobre oblúk aj do 1cm. elektrika je v poriadku.

    21.4.2022 od Jazdecmoto

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist