globalmoto_kveten




Jak vyřešit plameny z výfuku

  • 0

    20.12.2015 od FlekovskiCZ

    Zdravím všechny motorkáře
    Mám takový dotaz..mám Yuki ST 125 SM Motard IV a mám problém s plameny z výfuku...motorka je bez úprav kromě kuchleho výfuku, ale ten už je tam dlouho a nidky to nedělalo... Ted mi litaji 10-15 cm plameny z výfuku... Zkoušel jsem nastavit směs i pohnout s jehlou v karburátoru a nastavit chudší směs ale bez výsledku :) kdyby někdo poradil byl bych moc rad :)

    Doplněno:

    PS: ten kuchly výfuk je tam pres 2 roky a nikdy nic..poslední asi měsíc to dělá a porad trochu víc a víc

    20.12.2015 od FlekovskiCZ

    PS: ten kuchly výfuk je tam pres 2 roky a nikdy nic..poslední asi měsíc to dělá a porad trochu víc a víc

    20.12.2015 od FlekovskiCZ

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (5)
  • 1

    21.12.2015 od ja1

    seřídit ventily a možná i zabrousit. jinak i chudá směs

    Doplněno:

    ten kuchlej výfuk ti pomohl k jinému tlaku výplachu,teplotě, a asi podpálení ventilů... jen otázka času..

    21.12.2015 od ja1

    taky netěsný výfuk

    21.12.2015 od ja1

    Doplnit odpověď

  • 0

    20.12.2015 od Jose321

    Skus nastavit bohatší směs ať to stuhne shořet tam kde má.

    Doplnit odpověď

  • 0

    21.12.2015 od kilix

    presne ako ja1 vraví, vykuchaný výfuk ti pomohol znížiť životnosť ventilov, ktoré sú teraz asi v prdeli. Chudobnejšou zmesou to ničíš ešte viac. Ochudobni ešte viac, možno tie ventily aj roztavíš. Obohatením tomu, naopak pomôžeš, otázka je, nakoľko a na ako dlho. V akom stave je celý motor po takýchto zásahoch je otázne.

    Doplnit odpověď

  • 0

    21.12.2015 od FlekovskiCZ

    Všem moc díky za odpovědi :) přemýšlel jsem o ventilech protože trochu cvaka v motoru :/ po zimě se bude dělat generálka a bude i novej výfuk..ladak přesně na 125ccm nevykuchanej...takže radite obohatit směs ? Popř seřídit ventily ?

    Doplněno:

    repase hlavy...raději to udělej co nejdřív at nezničíš válec a píst a nezničíš hlavu

    22.12.2015 od ja1

    Jen ještě doplnění občas při jízdě to cvakne a trochu i bouchne v motoru nebo to možná prskne do karburátoru nevím ale vždy motorka chcipne nebo se začne strašně dusit... Když motorku vytocim do vysokých otáček tak začne litat jeden plamen za druhým a ozívají se strašné rány z výfuku

    21.12.2015 od FlekovskiCZ

    Doplnit odpověď

  • 0

    27.12.2015 od ronin10

    FlekovskiCZ sposta motorkářů za tohle spíše platí aby to měli a ty se toho chceš dobrovolně vzdát :D

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist