globalmoto_duben_nolan




přepínač dálkových světel

  • 0

    12.4.2022 od muras

    Ahojte, mám problém s přepínáním na dálková světla. Přepínač se vždy vrátí zpět a zůstanou svítit potkávací světla. Vypadá to na mechanickou závadu v přepínači. Jde sehnat samostatný přepínač nebo se musí koupit komplet sdružený přepínač blinkrů a světel ? Originál se dle informací nedá sehnat , snad jen použitý. Sdružený přepínač , který mám na motorce je navíc s možností zapnutí výstražných blinkrů (na místo vypnutí světel ) a takový přepínač jsem nikde nenašel ani v náhradě.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    13.4.2022 od Stimul11

    Otevři to myslím, že tam je jen takový jezdec a pod ním pružinka..koukni na to

    Doplnit odpověď

  • 0

    13.4.2022 od vladl650

    Ahoj, mne to robilo na cbf 125, system bude možno podobný. Ten jazdec vnútri je mazaný vazelínou a už bola za tie roky suchá a lepila. Opatrne rozobrať, pozor na strunku aby nevyletela, vyčistiť, nanovo namazať malo by to ísť.

    Doplnit odpověď

  • 0

    14.4.2022 od Slávek-TDM

    Přepínání dálkových na starých Hondách má asi nejdebilnější systém co znám. Zlobím se s ním i na Dominátoru a malým CLR. Vždy na chvíli pomůže promazání a rozhýbání, ale za pár měsíců už to zase zůstává viset nebo naopak nejde zapnout...

    Doplnit odpověď

  • 0

    20.4.2022 od ja1

    kup wd40 a prostríkej to, rozebirat to ani nemusiš, staqci na to wd nasadit to brko

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist