Originální díly PARTSDEPOT
Po zahřátí chcípá

 • 0

  21.11.2021 od Dan113

  Zdravím, mám Husqvarnu FC 250 2015. Problém je ten, že když se motorka zahřeje (nejspíše přehřeje) tak chcípá a jde špatně nastartovat. S motorkou jezdím hlavně lesy, takže chápu, že motorka na enduro není dělaná, ale tohle mi přijde divný. Dám příklad: Jedu na vyjížďku, vjedu do lesa, přijde technická psáž jako pomalý výjezd, kde se motorka nestíhá nejspíše chladit a začne chcípat, při startování začne točit hrozně dlouho, párkrát sem už musel tlačit, protože se mi povedlo vybít baterku. Tohle se celkově děje při pomalé jízdě. Jak ale vjedu na silnici nebo lesní cestu a motorka se schladí a je to zase vpohodě, ale jak spomalým a opět se začnu někde více tahat, problém je během minuty zpátky. Motorka však ani jednou nevaří. Kapalinu jsem měnil a neubývá. Vstřikování jsem vyčistil. Netuší někdo co by mohla být chyba?

  Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
 • 0

  21.11.2021 od X-tra-X

  Ahoj, bez diagnostiky a osciloskopu můžeš jen zkoušet měnit senzory a ostatní věci a nemusíš to ani vyřešit, je to složitější...

  Doplnit odpověď

 • 0

  21.11.2021 od yozo444

  Uz ako Ja1 pisal aby si nastavil karb(vstrekovac) myslel tým ze máš bohatu zmes. Pozrel by som sa na farbu sviečky keď rapluje moto.a akumulátor je ako starý?

  Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist