bmw_r1300gs_cartec




zadni svetli málo svítí

  • 0

    28.5.2021 od Zodo7878

    cau chtel bych se zeptar jestli nevíte proc mi do zadního svetla jdou 3v meril jsem to na špinacce ale jakmile odpojíme kabl c. 59b co napájí zadni svetlo a tachometry a zmerjm ho tak mi jde 5-6v z toho kablu tachometry mam odpojene protože to uz s tím nesvítí vůbec jo a jeste kdyz odpojim zadni svetlo ze spinacky privod necham tak mi jde naráz take 3v to same kdyz jsem pripojil jednu 6v 1,2 w žárovku

    Doplněno:

    teda kdyz odpojim zadni svetlo a nechám přívod tak mi jde tech 5v ale kdy ho připojím tak jenom 3v

    28.5.2021 od Zodo7878

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    29.5.2021 od dadanek1999

    Projdi pořádně ty kabely ke světlu a samotné světlo. Oxidace konektorů, přerušení izolace atd.

    Doplněno:

    elektrika je nova i spinacka a dělal to profik co to opravuje

    29.5.2021 od Zodo7878

    elektrika je nova i spinacka a dělal to profik co to opravuje

    29.5.2021 od Zodo7878

    Doplnit odpověď

  • 0

    29.5.2021 od RobertKocar

    Ahoj, já na 6V elektronikovi jsem měl (popravdě stále občas mám) problém s málo svítícím nebo nesvítícím světlem spojený se spinačem zadního brzdového světla.
    Pokud tam máš ten šílený kus plíšku na klíčí zadní brzdy, (který se musí dotknout toho 'knoflíku' aby se seplo brzdové světlo), zkus to pořádně nastavit, řekl bych že to dost pomůže.
    Pokud je ten plíšek v nějaké 'mezipoloze' (jako ani ne úplně spojený ani rozpojený), může ti to dělat problém tak jako mě.

    Doplněno:

    no ja mam brzdové svetlo na spinac na cepu motorku co ma 12v

    29.5.2021 od Zodo7878

    Doplnit odpověď

  • 0

    9.6.2021 od Dodo1976

    Spínačka, cívka v zapalování, studený spoj. Jestli Ti to dělal profík tak mu to vrať

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist