globalmoto_duben_nolan




Elektřina na Husqvarnu TE610 ostrá verze R.V.1999

  • 0

    19.4.2021 od johny9993

    Neuměl by někdo poradit?
    Pořádil jsem Husqvarnu po těžkém zásahu kutila a po rozdělání doma jsem zjistil, že asi všechny kabely jsou odřezané, nemůžu najít ani hlavní kabelový svazek, ani regulátor, podle laického pohledu to vypadá, že to někdo absolutně vykuchal a na motorce nechal jen tolik elektriky, aby házela svíčka jiskru. Motorka je strašně zprasená.
    Potřeboval bych pár fotek kabelového vedení, umístění regulátoru, v úplně ideálním světě někoho, kdo má stejnou mašinu a mohl by mi ji ukázat (Hranice na Moravě a okolí).
    Nejspíš někdo z motorky udělal krosku na trať a já blbec ji pak koupil s tím, že zapojím elektřinu, údajně jen "nějaké kontakty" a jedu na STK...
    Za každou radu budu vděčný!

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (1)
  • 0

    20.4.2021 od ja1

    je to ostré enduro s jedním vyfukem a nakopavackou? jednoducha pomoc, ze zapalka jdou 2 zlute draty, jeden stací do přepínace svetel a naroubuj na nej žrout napetí , nic vic . jinak p. kotrba 602666380

    Doplněno:

    No a pak taky promoto p Janouš, Vlašim dělá husaberga a je to podobné zapojení

    20.4.2021 od ja1

    Pan Kotrba je bývalý soutezak, husku má v malíčku, zavolej a možná bude mít i schéma zapojení ?

    20.4.2021 od ja1

    zaleží co tam maš za zapalko, ostré enduro ma jen 4 kabely ze zapalka, jestli mas zapalko zdravé tak tam bude proud, jde tam až 35v tak tam musís zapojit žrout napetí aby ti neshorely zarovky

    20.4.2021 od ja1

    2kolena z válce do jednoho tlumice?

    20.4.2021 od ja1

    Je to ostre enduro, ale ma dva vyfuky, nevim jestli je to stejne a ani se neda zjistit, jestli treba ty kabely nekdo nevymenil za fialovy a oranzovy...
    Pan Kotrba je odkud?

    20.4.2021 od johny9993

    Je to ostre enduro, ale ma dva vyfuky, nevim jestli je to stejne a ani se neda zjistit, jestli treba ty kabely nekdo nevymenil za fialovy a oranzovy...
    Pan Kotrba je odkud?

    20.4.2021 od johny9993

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist