globalmoto_kveten




Jawa 175/356 motor nechce naskočit ale při roztlačení chytne + se značně moc přehřívá

  • 0

    10.11.2015 od Bodie7256

    Zdravím,chci se zeptat mám problém s jawou 175/356
    Motorka jezdila krásně do doby co mi bratr strčil do koncovek výfuku drátěnky aby prej ztlumil zvuk-.- a od té doby to nejede viz dále.. Motor nechytá když je studený ani když je teplý, ale na roztlačení po chvilce chytne ale jde hodně ztuha musím držet půl plynu aby mi motor nezdechnul a značně se zahřívá válec nevím proč. Nevíte co stím může být ? Děkuji za odpovědi :)

    Doplněno:

    Drátěnky byly samozřejm ihned vyndány pryč výfuky byly vyčištěny ale motor stále na nakopnutí nechytá a na roztlačení sice chytne ale stále se přehřívá.
    vyměněna svíčka za novou,hlava vyčištěná..

    13.11.2015 od Bodie7256

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (6)
  • 1

    10.11.2015 od penal1

    a nenastrkal ti toho do vejfuků víc???...nejsou ucpaný???:.

    Doplnit odpověď

  • 0

    11.11.2015 od udinar

    Jednoznačně ucpané výfuky! Podle toho co píšeš, je to motorka na home cros a výfuky jsou domorobo že! Protože dávat do originálních výfuků drátěnku je zhovadilost.

    Doplnit odpověď

  • 0

    11.11.2015 od Čmoud

    Doplnit odpověď

  • 0

    11.11.2015 od Slávek-TDM

    To mas sikovnyho bratra Nestrcil ten sikula taky neco do sani?

    Doplnit odpověď

  • 0

    11.11.2015 od kilix

    parádička.
    Zvuk môžeš stlmiť aj tak, že celý motor obložíš sklenou izolačnou vatou.

    Doplnit odpověď

  • 0

    12.11.2015 od patt_01

    "Motorka jezdila krásně do doby co mi bratr strčil do koncovek výfuku drátěnky aby prej ztlumil zvuk-.- a od té doby to nejede"

    "Nevíte co stím může být"

    a zkoušel si ty drátěnky vyndat logicky když to s nima nejede? :D

    To je dotaz typu: natankoval jsem místo benzínu vodu a motorka nechcce jet, nevíte čím to může být? :D

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist