bmw_r1300gs_cartec




Nestaruje

  • 0

    3.4.2021 od Jura3

    Kamarádi děkuji všem, kteří mě odpověděli na můj předchozí dotaz "startování po zimě 28.2.2021". Situace je poněkud tragičtější. Nejen, že nestartuje, ale po důkladnější prohlídce jsem našel plný vzd.filtr oleje s benz. a totéž v motoru (olej a benzin). Předpokládám, že by mohlo být něco s karburátorem (???). Snažím se ho dostat ven, ale nevím si rady jak odpojit lanka od plynu a sytiče. Děkuji za radu.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 1

    3.4.2021 od Stimul11

    ahoj, jasně vypadá to že nedrží jehly v karbeci, ale jen mě napadlo nemáš přepnuto na PRI na kohoutu benzínu, tarto poloha zaplavuje karbece, ..ale vyčištěním nic nepokazíš

    Doplnit odpověď

  • 1

    4.4.2021 od milanek81 (Hejtmánek Milan)

    mne se to stalo loni ma to 2 pojistky: ventil v nadrzi a jehly v karbech -ventil nemusi to byt na PRI mne protykal podtlakovy ventil i když jinak fungoval - bila skoro neznatelna vrstvička sajrajtu z toho super biopaliva na dosedací plose - jen to kapalo ale 4 mes je dlouha doba , další pojistka jsou jehly v karbecech ty budou ohozeny jinak by t nepustily, zase i když ty moje vypadali na oko jak novy az pod lupou jen u jednoho fakt nepatrna drazka stejne to stacilo - proste i to se musí vymenit

    lanka odpoj tak ze povolíš stelovaci sroubky u kladky vyhaknes to a cely lanky vysadíš z kladky - daleko horsi je dostat ty karbece ven z gum a pak je hlavne vrátit aby ty gumy nebyli u airboxu vselijak pomackany

    Doplněno:

    Děkuji všem za odpovědi. Byly to jehly v karbeci. Opraveno a jezdím!!!

    21.5.2021 od Jura3

    Doplnit odpověď

  • 0

    3.4.2021 od kuklic

    Na YT jsou videa na vyjmutí karbece.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist