globalmoto_duben_nolan




prosím o radu

  • 0

    22.3.2021 od Golém55

    Dobrý den, mám dotaz. Podařilo se mi nalít do motorky benzín naředěný olejem ( 5 litrů). Mám benzín odsát, nebo stačí naředit čistým benzínem a vyjezdit?? Děkuji za rozumné odpovědi.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (7)
  • 0

    22.3.2021 od Slávek-TDM

    Odsat. Jinak to bude jak dymovnice a sasvinis si palivovou soustavu a svicku.

    Doplnit odpověď

  • 0

    22.3.2021 od petr13

    Vypustit nádrž a proplachnout čistým benzínem který znova vypustiš.

    Doplnit odpověď

  • 0

    22.3.2021 od LiborGSXR

    Je tam čerpadlo? Tak to vysaj , zapni klíče a zbytek vybere čerpadlo. Nalej plnou a je to. Jestli jsi jezdiml vyměň svíčky.

    Doplnit odpověď

  • 0

    23.3.2021 od ja1

    naředit, vyjezdit, koupit novou svícku do foroty

    Doplněno:

    trosku oleje ublíži akorat svíčce, nic jiněho, jen trochu víc smradu z vyfuku

    23.3.2021 od ja1

    Doplnit odpověď

  • 0

    23.3.2021 od pavelpokec

    Já bych dotankoval plnou vervou a dál bych to neresil

    Doplněno:

    S touto odpovědí souhlasím. Také bych to tak řešil. Doplněno bylo 5 litrů, takže toho oleje zas tak moc nebude. Jak něco vyjedeš, doplnit. I pár litrů.

    31.3.2021 od Gek

    Doplnit odpověď

  • 0

    23.3.2021 od Motorr66

    Vzhledem k tomu, že Kymco 500 má nádrž 15L, tak stačí odsát a doplnit do plna 100 oktanovým benzínem. Svíčku stačí očistit popř. vyměnit po pár ujetých km. Jak znám Kymco, bude problém se startem, takže si nachystej raději svíčky dvě.

    Doplnit odpověď

  • 0

    26.3.2021 od forman59

    Řešil bych to stejně jako Motorr66.Proto taky musel xciting z domu. Nespolehlivost startů (chytne - nechytne ??????) A připrav se na super zážitek s výměnou svíčky.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist