bmw_r1300gs_cartec




Cvakání ventilů

  • 0

    7.3.2021 od Kaldoš

    Ahoj, mám takový problém že mi začali cvakat ventili.
    Začalo to tak že jsem jel na projížďku a najednou mi v rychlosti 90km/h zhasnul motor, rychle jsem zmáčkl spojku protože mě hned napadlo že jsem to zadřel. Chvilku jsem počkal než olej steče, olej jsem přeměřil a zjistil že ho tam je dost málo. Vyslal jsem kamaráda který jel semnou aby mi koupil olej na benzině, ten olej byl shit ale na to dojetí domu to postačilo. Po vychladnutí motorky začali cvakat ventili, motorka naštěstí zadřená není a kompresi má taky dobrou, dokonce neztratila ani výkon a startuje taky naprosto vpohodě. Tak se chci zeptat čím by to mohlo asi tak bejt ? Zkusím vyměnit olej protože už bylo před výměnou a je dost černej. Objednal jsem se už do servisu ale furt přemýšlím čím by to mohlo přesně být, hrabat se v tom nechci protože tomu nerozumím. Jo ještě dodám že 2 dny před touto nehodou jsem ladil karburátor a hnul jsem omylem se špatným šroubkem, šroubek jsem cca vrátil na stejné místo ale přijde mi že motorka má větší vybrané (nic co by bránilo v jízdě). Prosím z normální odpovědi

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 1

    9.3.2021 od Yz-250

    Podle mě si to přidřel na vačce a tím se ti zvětšily vůle ventilů.

    Doplněno:

    Děkuji za normální odpověď.

    9.3.2021 od Kaldoš

    Doplnit odpověď

  • 0

    7.3.2021 od _Michal

    hrabat se v tom nechci protože tomu nerozumím

    2 dny před touto nehodou jsem ladil karburátor

    Doplněno:

    Taky mě to rozbilo.....

    Doporučuju,aby ses v tom už nehrabal a počkej na servis....Řekni jim do čeho všeho si se vrtal,ať maj lehčí práci v hledání...

    8.3.2021 od miguel323

    Správně, ?

    7.3.2021 od Kaldoš

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist